Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
ZJEBANY TEN CTF (długie więć czytaj jak masz czas)
Autor Wiadomość
kiler-awf
Wisienka

Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 13
Skąd: BIAŁYSTOK
Wysłany: Wto Sty 28, 2003 11:42 pm   ZJEBANY TEN CTF (długie więć czytaj jak masz czas)

Zjebany ,ale nie gra tylko ludzie w to grający. Szkoda tylko że jak lameria jest wśród dzieciaków to i wśród adminów również. Az mnie tknęło aby stuacje opisać.
Gra kupa ludzi na serverze (btw. COOLNET po 24.00 ). Ogólnie nawet jest ok. fajnie się gada stare osoby wpadają itp. część gra nie jest najgorzej.
I niejaki Pan Vitez zarządził ...... w całym rozciągłości tego znaczeniu..
p_version ..... aha tylko 7 osób ma ace to reszta poleci.
aha to czemu nie włączyć ace (niech spieprzają ci co nie maja to fejki i boty-moje dopowiedzenie jak bardzo pasujące do Viteza myslenia ) bo nie chcą używać tego.
I reszta to no comments ludzie pokopani mi się już odechiało wracać i tam siedziec jak większości podejrzewam pomimo że są ferie i jest ku temu czas najlepszy.

Kto dał ci takie prawo decydować o tym czego mam używać i gdzie mam grać. ? I tutaj słowko do Orlana. Co się wyrabia na coolnecie to już czasami gorzej od TPI bo przynajmniej tam adminów nie ma i gra się bo się gra. A na coolnecie 3-4 adminów ten ustawia to tamten to ten chce mapę ta tamten ta zmieniaja robią burdel. Zastanów się nad wywaleniem admin electa z Lfire i przydzieleniem poszczególnym osobom tylko admina i mapvote włączeniem i po mapie i w trakcie gry.

Aha a co do tego ACE tak usilnie promowanego przez Viteza.
Albo włączacie ACE cały czas na Coolnecie albo wogóle bo wtedy ja sobie będę mogł wybrać server gdzie chce grać. A sami wiecie jak był włączony ile ludzi na coolnecie grało.
Mam q2ctf co ma 60mb i chce go mieć takiego sam sobie tak zmiodyfikowałem i nikt nie będzie mi kazał instalować wszystkiego od nowa bo mi ace nie chodzi.
Na żadnych .nl serverach nikt o tym ace nawet nie mówi. Tam się wchodzi gra i wychodzi ... żadnych mapvote żadnych adminów mappack starych znanych map i tyle i non stop full.

Zaraz mi tu Vitez bedzie gadał że on ma takie prawo w MOTD jest napisane .. ale wiecie co wam powiem to było najnormlaniejsze chamstwo przez duże CH bo trzeba być człowiekiem a nie świnią.
EOD
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Sty 29, 2003 2:35 am   

E myslalem ze dluzsze... kiler zlamales niepisane prawo tego forum... osobiste wjazdy (ostatnio szczegolnie na mnie i tygrysa) w innym forum sie umieszcza nie "ctf.pl" ...
DO OBORY! :>
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
jigsaw
QuadWhore


Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 177
Skąd: Stettin
Wysłany: Sro Sty 29, 2003 9:53 am   

Kiler ma racje co do tego, ze bardzo dobrze wiedziales, ze wiele osob nie ma ace 1.20 (wiekszosc wczesniejsze wersje) i specjalnie ludzi wywalales.
Tak jak USA samo zrobilo sie policjantem swiata, tak Vitez w swoim urojonym swiecie zrobil sie policjantem ctf'a

PS. i jezeli sprawa dotyka wszystkich (a sytulacja na coolu i zabawy adminem to sprawa nas wszystkich), to wysylanie do obory czy na PM nie ma racji bytu, zwlaszcza ze post kilera nie zawiera bluzgania, ale same fakty...
 
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Sro Sty 29, 2003 10:25 am   

A szczerze to ace wogole nie przeszkadza, gra sie tak jjak wczesniej a z instalacja i pobraniem pliku to chyba niema problemu.
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Sro Sty 29, 2003 10:43 am   

W grze przeszkadza brak timera widocznego a wave to nie to samo. Z instalacjo z tego co pamietam bylo sporo problemow. A z reszta to juz bylo walkowane tyle razy.

A co do tego wywalania nie wiem co tam sie stalo ale to jest chamskie a zarazem smieszne :)
 
 
 
mkuh
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 64
Skąd: Opole
Wysłany: Sro Sty 29, 2003 10:46 am   

lol z tym ace to vitez troche przesada (jezeli to prawda co pisze kiler)
 
 
Speed
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 37
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro Sty 29, 2003 11:37 am   

chyba jest decyzja taka... ze kazdy gra na tym co mu odpowiada... jedni wola ace (tak jak Vitez...) ale wiekszosci pasuje biteme (widoczny timer itp co pisal Kribol) wiec podpisuje sie obiema rekami pod tym wypowiedzial Kilera-awf , ze takie zachowanie to zwykle chamstwo i zlosliwosci w wykonaniu pana V.

ps.
Vitez sprytna forma wymigania sie od odpowiedzi:
[quote="vitez"] ...kiler zlamales niepisane prawo tego forum... osobiste wjazdy (ostatnio szczegolnie na mnie i tygrysa) w innym forum sie umieszcza nie "ctf.pl" ...
DO OBORY! :>[/quote] lol

skoro krzyczy sie o przyznawaniu do bledow itp, to moze i Ty bys to zrobil... przyznal sie i nastepnym razem pomyslal zanim zrobisz cos podobnego ? :/ :>
 
 
Punge
Wisienka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 10
Skąd: bliski wschod
Wysłany: Sro Sty 29, 2003 11:55 am   

Nie wiem czy zauwazyliscie ale on od ponad 4 lat jest zalosny z tą swoja manią rzadzenia, wiec sie i tak nie zmieni. Zabrac mu i jeszcze paru osobom adminy i po klopocie
Ale co do electa to bym go zostawil bo nie trzeba szukac admina zeby zmienic mape, a jak jeszcze to bedzie vitez to se wogole nie zagrasz.
 
 
Kumanus
Orc

Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 552
Skąd: Bytom
Wysłany: Sro Sty 29, 2003 3:47 pm   

No jednak kiler ma racje , ten caly pojebany ace jest fest wkur... !!!
gram se a tu nagle huj i minie wyjebuje od tak se za free !!!
Vitez do dymisji !!! :P
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Sro Sty 29, 2003 3:52 pm   

powiem tylko tyle - tak jak second :P no dobra first kiler mowi albo wóz albo przewóz.
albo server z only q2ace albo bez !
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Sty 29, 2003 7:30 pm   

Cytat:
powiem tylko tyle - tak jak second :P no dobra first kiler mowi albo wóz albo przewóz.
albo server z only q2ace albo bez !


Chociaz jeden madrze gada.
Uderzcie prosze do Orlana by sie w koncu zdecydowal na Coolnecie - wymagane albo nie q2ace 1.20 (ja jestem za "nie"). Wtedy nie bedzie potrzeby uzywania tej komendy ( !pauth spod admina q2admina przyp.red.) ktora jak widac dziala nie tak jak powinna - powinna tylko wyswietlac kod autoryzacji tych co maja q2ace by sprawdzic czy ktos nie ma podmienionej wersji... a nie sprawdzac wersje, kopac, sprawdzac modele, kopac, sprawdzac crc , kopac :/ Kiedys pauth dzialalo jak powinno a teraz, niby nie wymaga q2ace ale po uzyciu jednak wymaga i to bardzo surowo (bo kopie rowniez 1.20 za modyfikacje).

Ja juz Orlanowi wspominalem o tym by albo zrobil cos z tym q2adminem albo wlaczyl q2ace only, albo wylaczyl ta komende... bez reakcji jak na razie.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
kiler-awf
Wisienka

Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 13
Skąd: BIAŁYSTOK
Wysłany: Sro Sty 29, 2003 8:10 pm   

Ty chyba Vitez nie widzisz siebie jako problemu.
Przeleciało 10 postów gdzie jasno określono twoje działanie a ty sobie wybierasz najodpowiedniejszy.
Wszystko zwalasz na innych... "Albo to wina Orlana zeby ace wlaczyl albo nie włączy."
Albo to temat do Jakiejśtam "Obory" bo znowu ktoś miał racje i jest ci ten topic cholernie niewygodny.

Ja pisząc ten topic oczekuję konkretów.
1. Przeprosin wszystkich graczy którzy zostali wykopani poprzez twoja zabawę
2. Reakcji adminow na ww działania.

Powinieneś chyba Vitez wpaść do psychologa bo masz jakąś manie wielkości i jesteś cholernie przy tym zakompleksiony.. co przypomina mi post Jigsawa z Wielką Ameryka i jej chłopcami.

Btw. Cytat "E myslalem ze dluzsze... kiler zlamales niepisane prawo tego forum... osobiste wjazdy (ostatnio szczegolnie na mnie i tygrysa) w innym forum sie umieszcza nie "ctf.pl" ...
DO OBORY! :>" komentuje... ---- do Obory to się ty nadajesz.

BTW2 Co do tego wszystkiego ma tygryz bo się pogubiłem?

BTW3 Szkoda że tak zaangażowana osoba jak ty Vitez w scene ctfa nie robi porządku i nie świeci przykładem dla innych a jest osobą która tylko wprowadza zamieszanie i robi tzw "burdel" zniechęcając innych nie tylko do siebie ale przede wszystkim do ctfa

[/quote]
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Sty 29, 2003 10:10 pm   

To nie byla moja zabawa tylko testowanie servera na obecnosc cziterow i nie zamierzam przepraszac za to ze czasem dbam o to by potem gracze nie krzyczeli na kogos "zbot! zbot!" . EOT

Zycze milego wyzywania sie na mnie tej grupce paru osob ktorzy to lubia robic i wykorzystuja kazda ku temu okazje :*
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
B0rG
Wisienka

Dołączył: 20 Gru 2002
Posty: 45
Wysłany: Sro Sty 29, 2003 10:14 pm   

kiler-awf naszkrobau:

"Mam q2ctf co ma 60mb i chce go mieć takiego "

Mozesz mi opisac, co tam "zmodyfikowales" i jesli to mozliwe, to pare screenow wyslac/udostepnic? Bom bardzo ciekaw.
 
 
jigsaw
QuadWhore


Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 177
Skąd: Stettin
Wysłany: Czw Sty 30, 2003 2:23 am   

jego postacie maja penisy na 20 metrow, wiec jak idzie Quad to on go z daleka widzi
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.61 sekundy. Zapytań do SQL: 12