Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
ZJEBANY TEN CTF (długie więć czytaj jak masz czas)
Autor Wiadomość
maciorka
hrum


Dołączył: 16 Sty 2003
Posty: 9
Wysłany: Wto Lut 04, 2003 2:19 pm   

hrum hrum zapraszam do oborki bo tam hrum nudnawo
_________________
hrum
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lut 04, 2003 3:10 pm   

maciorka
w twoim wlasnym domku nudnawo?
eee no trzeba bedzie ci jakiegoś knura skombinować i troche błotka.
btw. Chiba masz brudny ryjek ;p
 
 
Dzidzia
Wisienka


Dołączył: 27 Gru 2002
Posty: 67
Wysłany: Wto Lut 04, 2003 3:22 pm   

borgi ty to masz filmt :P :) :D
_________________
Pozdroofka :)
 
 
Speed
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 37
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto Lut 04, 2003 6:28 pm   

do obroy!!! chyba po raz 4ty juz :/ Vitez i tak sie nie przyzna do bledu a o to chodzilo chyba Kilerowi-awf... wiec po co ten topic ciagnac??? raz jeszcze DO OBORY!!! (5 raz :roll: ) ....
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Lut 05, 2003 6:30 am   

Gdybym naprawde popelnil jakis blad to bym sie przyznal i przeprosil. A to ze kogos delikatny tyleczek boli ze dostaje kopa i musi swe zale publicznie wylewac to juz nie moja wina.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
mookee
Site Admin


Dołączył: 05 Lis 2002
Posty: 125
Wysłany: Sro Lut 05, 2003 7:17 am   

Dostaje kopa za co? Za granie pod nickiem innym niz ten ktory ci jest znany?
 
 
Speed
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 37
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro Lut 05, 2003 10:22 am   

Vitez po raz kolejny kopnales kogos bez zadnego powodu ( z tego co napisal Kiler nie tylko jego...) bo gra od fejkiem to nie powod do kopania do jasnej cholery.... :evil: i tylko wytarczyloby glupie przepraszam tak mi sie wydaje... wystarczylo napisac coklwiek... ale Ty dalej twierdzisz ze to TY masz w tej srawie racje jak wszyscy wkolo uwazaja inaczej :/ hmmm..... zastanow sie chwile czy to wszyscy sie na Ciebie uwzieli czy moze poprostu to Twoje rozumowanie jest gupie.... ja sie juz wiecej nie odzywam EOT! :/
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sro Lut 05, 2003 6:50 pm   

Czytam i czytam i to wszystko strasznie dziwnie wyglada... Tylko pare osob porusze jeden temat (ten podstawowy, dla ktorego zalozono topic) a reszta zrobila sobie chaterie... Jak Wam sie nudzi i nie macie gdzie sie powyglupiac to pojdzie na interie i tam sobie jaja porobcie... Nie dziwie sie Kilerowi-awf... Powiedzial co go gryzie, podzielil sie na forum co za wredny koles odgryzl mu kawal poslada dajac kicka a po wszystkich i tak to splywa... Dopiero zareaguja kiedy przydarzy im sie dokladnie to samo ale wtedy juz bedzie za pozno bo wszystkich i tak wczesniej juz znieczulica wezmie... A od znieczulicy niedaleko do zaprestania grania... Bo po jaka cholere mam wchodzic na q2 gdzie jakis koles kopnie mnie za to ze mam literowke w xywie albo dlatego ze wyglupiam se ze znajomymi i na poczekaniu wymyslilismy xywy...
Vitez... Ty wez sie wreszczie odpierdol (przepraszam za wulgaryzm ale juz sie troszku zdenerwowale) od tych wszystkich fejk nikow... Pojdz sobie na swoj server i tam zacznij robic porzadki o ktore nikt Cie nie prosil... Stworz sobie boty i je pokop i spusc sie na klawiature bo i tak nikt nie gra na Twoim servie... (w sumie ciekawe dlaczego, zastanawiales sie kiedys nad tym?)

Jezeli ktos ma jakies obiekcje do zachowania Viteza niech da mu nauczke... Mozna zastosowac jego wlasna bron przeciw niemu... Olejmy dziada... Nigdy nie zostalem przez Ciebie kopniety z serva ale to co napisal killer to juz przegiecie paly... Powinienes zmienic xywe na Master of Puppets... Bo tak sie chyba czujesz na polish ctf...
Znajac zycie przyczepisz sie do jednego problemu a reszte olejesz... Ale juz sie tez do tego przyzwyczailem...
Dziekuje i narazie.,..
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.49 sekundy. Zapytań do SQL: 13