Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kribol
Nie Mar 11, 2007 12:59 am
mp3 playerz :)
Autor Wiadomość
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Pią Cze 10, 2005 11:49 pm   

hehe chyba hipciowi zaufam hehe, w koncu tak wiarygodnie pisze :D
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Cze 11, 2005 12:14 am   

Co do glosnosci czy mocy czy jakosci to pierwsze co nalezy zrobic po kupnie jakiegos playera to wywalic w cholere te badziewia co dolaczaja do nich a probuja nazywac sluchawkami.
Porzadne sluchwaki 'dowcipne' ma np Sony tyle ze... zeby byly dobre basy i dobre wygluszanie zewnetrza to min 150zl ( http://www.allegro.pl/show_item.php?item=54049562 - ja mam chyba takie wlasnie i juz ze 4 lata mi swietnie sluza :) ) na takie trzeba wydac, wiec nie dziwie sie tym co sluchaja na plastikowych gratisach ze narzekaja na zagluszenia.
Aha, dlaczego 'dowcipne' lepsze? Bo lepiej zagluszaja, lepiej sie trzymaja i sa dyskretniejsze (no chyba ze ktos lubi wygladac jak ufo: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=54072181 ).

A co do mp3 playerow to nie bardzo sie wypowiem... ja uzywam czegos takiego do mp3/filmow/przenoszenia danych/zgrywania zdjec z aparatu itp itd - wszystko w jednym :roll:
http://www.pixmania.com/p...a-pho.html?rd=1
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
f3jk
Śliweczka


Dołączył: 28 Gru 2004
Posty: 117
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sob Cze 11, 2005 2:27 am   

e tam gowno sie znata :P :lol: IRIVER RULEZ 8) wszystko sie kryje w cieniu gdy wchodzi IRIVER :wink:
_________________
 
 
 
WoLF
Jabłuszko
pEaCe!


Dołączył: 23 Sie 2004
Posty: 548
Skąd: Świdnik-=7=-
Wysłany: Sob Cze 11, 2005 5:49 am   

..Vitez nei chwal sie :) ...kutwa 2000zl za takie cos...ja pidole za darmo to rozumiem..ale yyyy...a spadajcie..juz bym wolal sobie kupic...CO$ :lol:
_________________
Is it cuz they like my gangsta walk?
Is it cuz they like my gangsta talk?
Is it cuz they like my handsome face?
Is it cuz they like my gangsta ways?
Whatever it is, they love it :)
 
 
 
omen
Śliweczka
VISCA el BARCA!


Wiek: 37
Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 413
Skąd: ze sromU ,)
Wysłany: Sob Cze 11, 2005 8:25 am   

odezwij sie do ziutka ;)
_________________
LC !
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Cze 11, 2005 7:11 pm   

Cytat:
..Vitez nei chwal sie :) ...kutwa 2000zl za takie cos...ja pidole za darmo to rozumiem..ale yyyy...a spadajcie..juz bym wolal sobie kupic...CO$ :lol:


Wolf policz sobie... porzadny mp3 player z pojemnoscia i niezla funkcjonalnoscia powiedzmy 1GB kosztuje ok 600zl.
Tutaj mam odtwarzanie mp3, wav, mpg, mov, jpg, gif, raw (format surowy w aparatach cyfrowych), mozliwosc tworzenia albumow, usuwania, przenoszenia plikow na nim, 40GB, ogromny wyswietlacz LCD, czytniki kart pamieci CF i SD.
Czyli za ok 3 razy wiecej zl dostaje okolo 10 razy wieksza funkcjonalnosc, ze o pojemnosci nie wspomne... po prostu czasem oplaca sie dozbierac i wydac na cos drozszego co bedzie mialo kilka razy lepsza funkcjonalnosc niz cos tanszego 8)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Sob Cze 11, 2005 7:48 pm   

Super Vitez .. ale ja pisalam, ze nie mam tylu hajsu .. I potrzebuje, zwyklego mp3 playera .. Jak juz skonczyles sie chwalic, swoim sprzetem,to moze polecisz mi cos w granicach 500 zl do zwyklego sluchania mp3/radia z niezla jakoscia za przyzwoita cene?
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Sob Cze 11, 2005 7:48 pm   

lepiej mp3 playera irivera masz już porządny stuff
do tego kupujesz hdd 160gb ;d
a z tego co wiem to masz dobrą cyfrówkę ? więc po co ci wysiwetlacz w tym urządzeniu jak foty pstrykasz aparatem ;s

uważam że: all in one nie jest dobre ;p
epson - średnia firma
ale skoro chwalisz to znaczy że sprawuje się przyzwoicie więc hf ;]
_________________


 
 
 
WoLF
Jabłuszko
pEaCe!


Dołączył: 23 Sie 2004
Posty: 548
Skąd: Świdnik-=7=-
Wysłany: Sob Cze 11, 2005 8:00 pm   

Caz a co powiesz na starego Kasprzaka?...kupisz baterie..zarzucisz go na bark i bedziesz sie bujac po miescie:D hah...i kosztuje z 10 zl ;-) a i jaki oLd sChool :D hah! ;p
_________________
Is it cuz they like my gangsta walk?
Is it cuz they like my gangsta talk?
Is it cuz they like my handsome face?
Is it cuz they like my gangsta ways?
Whatever it is, they love it :)
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Cze 12, 2005 5:41 pm   

Cytat:
lepiej mp3 playera irivera masz już porządny stuff

Dokladnie to samo ci polece Kazwa - po co wydawac forse na cos "byle bylo" ? Lepiej dolozyc troszke i miec cos co spelni wielkie wymagania i wystarczy na dlugo.

Cytat:
a z tego co wiem to masz dobrą cyfrówkę ? więc po co ci wysiwetlacz w tym urządzeniu jak foty pstrykasz aparatem ;s


Jak sie zapelni karta pamieci to zrzucam zdjecia na toto i juz mam czysta karte pamieci do kolejnego zapelniania. A potem jak chce przejrzec zdjecia i usunac te najbardziej nieudane (np w czasie podrozy do domu, nie mam kompa przy sobie) by pozniej na to samo nie marnowac czasu przy kompie - po to wlasnie wyswietlanie zdjec, szczegolnie w formacie surowym (malo databankow ma taka opcje).

Poza tym jak napisales - aparat sluzy do robienia a nie ogladania zdjec , no i ten Epson m prawie dwa razy wiekszy wyswietlacz niz w aparacie, tego w aparacie uzywam tylko do sprawdzania histogramu czasem.

Cytat:
epson - średnia firma
ale skoro chwalisz to znaczy że sprawuje się przyzwoicie więc hf ;]


Epson to obok Canona i HP firma robiaca najlepsze drukarki, w technice elektronicznej na pewno lepsza niz jakies dziwne tajwanskie badziewia (wiekszosc z koncowka nazwy firmy "-tek" ). A i w technice cyfrowej Epson jest swietny bo jako pierwszy wyprodukowal sprzet dla profesjonalistow - cyfrowego dalmierza (taki typ aparatu - troche lepszy ale ze specyficznym zastosowaniem niz typowa lustrzanka).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
brzoza
Night Elf Male


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 711
Skąd: Z lasu
Wysłany: Nie Cze 12, 2005 5:55 pm   

Vitez juz lepiej bylo za 2k kupic sobie laptopa, nie dosc ze funkcjonalnie spelnia Twoje wymagania to ma ich o wiele wiecej.. badz co badz to normalny komputer.. i lepszy wyswietlacz.. jedyny minus to wielkosc, tzn jest wiekszy od tej zabaweczki epsona. Ale do pociagu sie zmiesci ;)
_________________
Nie płakałem po Le Madam
 
 
f3jk
Śliweczka


Dołączył: 28 Gru 2004
Posty: 117
Skąd: Świdnik
Wysłany: Nie Cze 12, 2005 6:47 pm   

kazwa tak jak gadalismy :wink: bieri tego Irivera!!!!
_________________
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Nie Cze 12, 2005 7:00 pm   

Noooo .. Irivier .. w sumie ok .. ale zaczelam sie zastanawiac nad Ipodem za troche wiecej kasy .. na ktorym kilka giga pomieszcze roznego typu .. Hmm, zobaczymy ile rodzice kasy doloza :D
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
gacu$
Wisienka


Dołączył: 17 Gru 2002
Posty: 70
Skąd: północny wschód
Wysłany: Nie Cze 12, 2005 7:52 pm   

ja mam creativa muvo slim 256 mega , słuchawki chujowe i w dodatku za duże (tzn wkładane do uszu ale takiej wielkości że po miesiącu ucho mnie przestało boleć dopiero ;p ), moim zdaniem jest mały (cieniutki) dobrze spełnia swoją funkcje odtwarza mp3 i wma(? nie pamiętam skrótu tego formatu) łatwy w obsłudze ( służy jako przenośny dysk) , radio , dyktafon. Moim zdaniem ma 1 duży minus. Ładuje sie tylko przez USB , wydaje mi sie że bez przerabiania jakiegoś zasilacza by sie nie obyło jeśli chciałbym go ładować z kontaktu a przecież tego typu zabawki najbardziej sie przydają na wyjazdach a tam raczej nie ma możliwości naładowania akumlatora. A wracając do pochwał to bateria jest całkiem wporzo. Napisane jest że trzyma 12 h przy jednym ładowaniu ale moim zdaniem wiecej. A ładuje sie też szybko. Reasumując jak chcesz kupywać se jakiegoś playera to zwróć uwagę na to w jaki sposób bedzie zasilany. Koszt - wydaje mi sie że koło 400 zł
_________________
...light contact .
 
 
 
WoLF
Jabłuszko
pEaCe!


Dołączył: 23 Sie 2004
Posty: 548
Skąd: Świdnik-=7=-
Wysłany: Nie Cze 12, 2005 8:09 pm   

..heh fajne te zabawki..ale skzoda by mi bylo hajsu..ktorego nawet nie mam :roll: :cry: ..zrzuta dla WolFa ? :o


Numer konta:



BDK SA - Świdnik (mbank)
45 1100 2204 0055 3885 3779 6888

Ważne:
Dane odbiorcy:
"WOLF" - Tomasz Super..
ul. szklana nr. rozbity
21-040 Świdnik

Jako tytuł przelewu wpisz swój nick.
Pamiętaj, że pierwsze dwie cyfry numeru konta, to numer kontrolny banku. :twisted:

pEaCe
_________________
Is it cuz they like my gangsta walk?
Is it cuz they like my gangsta talk?
Is it cuz they like my handsome face?
Is it cuz they like my gangsta ways?
Whatever it is, they love it :)
Ostatnio zmieniony przez WoLF Pon Cze 13, 2005 7:20 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.72 sekundy. Zapytań do SQL: 14