Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Ilość graczy na coolnecie
Autor Wiadomość
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Cze 19, 2005 8:32 pm   

Cytat:

No bo w godzinach 20:00-23:00 serv jest zapchany a jak sie juz wejdzie to na specu jest 6 osob a gra 10 i to jest denerwujace.

ps-jak dla mnie powinno byc 24


Widac ze nie czytales.
Jak zapchany, specuje 6 a gra 10 to jest IDEALNIE - 5/5 i normalna gra a nie przepychanka, przyczepianie sie hakiem do quada, bluzganie ze ktos podprowadzil techa czy PS sprzed nosa itp - to uroki grania 10/10 lub lepiej :/ .

A jak zapchany? To idz zesz jeden z drugim na inny serv, poczekaj cierpliwie 5-10 minut az paru innych kumatych (ze istnieja inne servy niz coolnet) sie zbierze i tez sobie spokojnie pogracie jak Coolnet pelny.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Nie Cze 19, 2005 8:59 pm   

Cytat:
Krib...zaznaczam ze to tylko moja opinia zeby sie zaraz jakies klotnie nie pozaczynaly :wink:
chodzi mi o pewien utrzymujacy sie na forum konserwatyzm-tzn cos w tym stylu...a dokladnie dziwi mnie ze jesli ktos probuje wprowadzic jakies zmiany spotyka sie z niechecia..hm...wszystko co stare jest na ogol najlepsze-zgadzam sie z tym ale czasem mozna by COS zmienic-wkoncu nie wszystkie zmiany musza zawsze wyjsc na zle..np ostatnio Teodor dal nowy pomysl, wczesniej byly dyskusje nad innymi zmianami prowadzonymi przez innych graczy(odnosnie map itd) .. niestety ze tak powiem wszystkie zostaly odrzucone :wink: moze to dobrze a moze i nie-nie mi o tym decydowac...ale raz na jakis czas jakies odswiezenie swojego rodzaju (wlasnie przez takie cus jak np pomysl Teodora lub jakies mapki ) nie bylby chyba zly... ja tez najbardziej lubie stare q2ctf1,2,3,4,5 i wszystko to co bylo 6-7 lat temu..ale czasem tez z przyjemnoscia zagra sie jakas nowa mapke(nawet lamerska lf 10 ).. ot tak dla odmiany

to tyle..czekam na kontr argumenty :wink:


Spraw odnosnie servera na tym forum napewno nie zalatwisz, z takimi rzeczami nalezy pisac do Orlana, na forum mozna co najwyzej spytac ludzi czy chca takich i innych zmian, tylko ze nalezy to robic we wlasciwy sposob czyt. Ankieta (chociaz i tak mniejszosc ludzi grajacych tutaj zaglada, ale mniejsza o to) i jezeli ludzie w ankiecie zaakceptuja zmiany to wtedy mozna sprobowac napisac do Orlana, i wtedy jest szansa ze do takich zmian dojdzie.
I czemu odrazu niechec do zmian, ktos daje propozycje (jak narazie nie bylo w moim odczuciu zadnych ciekawych) i ludzie pisza co o niej sadza, a to ze 3-4 zmiany nie przeszly pokazuje jedynie ze nikt takich zmian nie chce np. ten limit, zmiana na wiekszy niz 16 bedzie tylko i wylacznie niekorzystna dla graczy, bo jak wiadomo coolnet nie wytrzumuje wiekszej liczby playerow, a przeciez nikt nie lubi grac na lagu. Jestem pewien, ze jak padna dobre propozycje napewno przejda :)

I teraz jest ciekawa sytuacja bo jak widac Orlan wprowadzil pewna zmiane na coolnecie, ktora nawet byla poruszana w tym topicu, tylko szkoda ze jest ona kompletnie niepotrzebna i znacznie utrudnia gre w wyrownanych skladach.
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Nie Cze 19, 2005 10:47 pm   

f3jk, to tylko świadczy o tym, że kompletnie nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi :) przetłumaczę na polski..

"my, którzy są tacy źli, manipulują wszystkim, robią co chcą, traktują siebie lepiej niż pozostałych, na których nie ma siły (a.k.a. petycje Grzdyla :D ), nie wyrażamy zgody" .. teraz spójrz na to, spójrz na tamto, pomyśl chwile (zakładam, że jako przedstawiciel gatunku ludzkiego chociaż czasem jesteś do tego zdolny) -- a potem napisz co wymyśliłeś.. jak to samo co poprzeczytaniu wersji #1 to daruj sobie odpisywanie
_________________
 
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Pon Cze 20, 2005 9:20 am   

Cytat:
Spraw odnosnie servera na tym forum napewno nie zalatwisz, z takimi rzeczami nalezy pisac do Orlana, na forum mozna co najwyzej spytac ludzi czy chca takich i innych zmian


i wlasnie oto mi chodzilo :wink: chcialem zobaczyc co Wy o tym myslicie..a dopiero potem kombinowac cos z ankietami lub rozmawiac z kompletnie mi nieznajomym Orlanem ... uwierz ze w tym topicu nie chodzi mi o mnie..ja i tak gram jak lama i gram malo-ale moze komus by to pomoglo

ps-a z ta ankieta to moze miales racje..ale nie wiem czy ktos wogole by sie nia przejal lub zainteresowal. Co innego gdybys to Ty ja postawil a nie jakis yokai ktorego malo kto zna ;p

Cytat:
Jestem pewien, ze jak padna dobre propozycje napewno przejda


ok trzymam Cie za slowo :wink:


Cytat:
I teraz jest ciekawa sytuacja bo jak widac Orlan wprowadzil pewna zmiane na coolnecie, ktora nawet byla poruszana w tym topicu, tylko szkoda ze jest ona kompletnie niepotrzebna i znacznie utrudnia gre w wyrownanych skladach


cholera do bystrzakow nie naleze wiec nie wiem dokladnie co miales na mysli ...ale czy mowisz o tej zmianie fova o ktorym wspominaly Kazwa z Vea ?

a tak podsumowujac...Szynie to wszystko jedno ilu graczy ;p Grzdyl i Matrix byli o ile pamietam za zwiekszeniem slotow..ale wiekszosc byla za zostawieniem max 16-wiec chyba tak musi byc... trudno
_________________
[DV]eddie ... endless ;)

http://devilsklan.w.interia.pl
 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Pon Cze 20, 2005 4:55 pm   

Kiedy wchodzisz na server lub po zmianie mapy od razu ladujesz w teamie :) zmiana zupelnie nie na miejscu =]
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Pon Cze 20, 2005 5:08 pm   

LOL..ale ze mnie pala-wogole nie zwrocilem uwagi..na przyszlosc bede bardziej spostrzegawczy :wink:
_________________
[DV]eddie ... endless ;)

http://devilsklan.w.interia.pl
 
 
 
f3jk
Śliweczka


Dołączył: 28 Gru 2004
Posty: 117
Skąd: Świdnik
Wysłany: Pon Cze 20, 2005 7:00 pm   

odpisze ci w ten sposob:

56+


:lol:
_________________
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Cze 20, 2005 7:44 pm   

Cytat:

I teraz jest ciekawa sytuacja bo jak widac Orlan wprowadzil pewna zmiane na coolnecie, ktora nawet byla poruszana w tym topicu, tylko szkoda ze jest ona kompletnie niepotrzebna i znacznie utrudnia gre w wyrownanych skladach.


Eeee... to chyba ja wlaczylem i zapomnialem przestawic - dmflagsami sie toto ustawia 8)

I juz, po bolu. Jednoczesnie potwierdzilo to eksperymentalnie pewne moje podejrzenie - kiedys Coolnet restartowal sie przynajmniej raz dziennie, wiec wszelkie zmiany limitu graczy czy fullbany nie bardzo mialy sens - nastepnego dnia limit wracal na 24 po restarcie serva.
Obecnie sie nie restartuje skoro moje dmflags tak dlugo sie utrzymuja... czyli - bojcie sie fullbanow :> (tym bardziej ze moje haselko na restart coolnetu nie dziala :/ ).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Pon Cze 20, 2005 8:02 pm   

Orlan czy Vitez mala roznica hehe
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
Matrix^^
Jabłuszko


Dołączył: 26 Lut 2005
Posty: 578
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon Cze 20, 2005 9:54 pm   

Vitez sam wiesz , ze coolnet to najleprzy ser w posce do ctf'a.
Icp po tym jak pyz go restartna i przywrocil do bytu to chodzi fatalnie ping (200-500)
tpi w miare ale wisi co 2 mapy
prozac widac po samej nazwie
euronet moze i dobry serv ale tam gra ktos 1 na rok
_________________
zw^matrix
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Wto Cze 21, 2005 12:27 am   

Niestety nie ma sie czego bac, a napewno fullbanow. Wlasnie 5 minut temu coolnet mial reset ;)
_________________
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Cze 21, 2005 2:41 pm   

Cytat:
Vitez sam wiesz , ze coolnet to najleprzy ser w posce do ctf'a.


Hmmm... ja wiem ze Coolnet to najbardziej popularny server. Ale to nie znaczy ze najlepszy (Ich Troje to tez popularny kabaret muzyczny :roll: ).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
ShreK
Wisienka

Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 38
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Cze 21, 2005 4:32 pm   

mniejsza z tym jaki to server, wazniejsze kto ma adminy!

qrwa, Vitez ty zlamasie jebany, dorwalbym Ciebie na zywo, to byc w gacie robil. po ryju bys oberwal, no i nigdy juz bys nikogo nie zbanowal. A tym bardziej za nic! jesli sie tobie az tak bardzo nudzi, to polacz sobie dwa kompy kabelkiem, przy jednym posadz mamusie, przy drugim usiadz sam, no i banuj matke ile tobie wlezie. moze wtedy sobie ulzysz troszke, ty fujaro zasrana! takiego to tylko dorwac i ryj mu obic. mam dla Ciebie dobra rade ... idz sie poloz na siemietnik!!! bo tam twoje miejsce!

sorki za off-topic, ale nie musialem odreagowac :)
 
 
 
f3jk
Śliweczka


Dołączył: 28 Gru 2004
Posty: 117
Skąd: Świdnik
Wysłany: Wto Cze 21, 2005 5:24 pm   

rotfl
_________________
 
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Wto Cze 21, 2005 6:35 pm   

[quote="ShreK"]polacz sobie dwa kompy kabelkiem, przy jednym posadz mamusie, przy drugim usiadz sam, no i banuj matke ile tobie wlezie. [/quote]


to było słabe :D
_________________


 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.78 sekundy. Zapytań do SQL: 7