Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Ilość graczy na coolnecie
Autor Wiadomość
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 12:37 pm   

Ja tam nic nie mowie, ale szczerze mowiac, powoli zaczynam rozumiec Pyza i Viteza za banowanie fejkow .. zastanawiam sie, czy nie zarzadzic takich massowych banow .. na 16 osob na servie, 10 to fejki .. dajcie spokoj ..
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 1:10 pm   

hm... Vitez twierdzi ze to nie on-wiec mam pytanko...ile osob ma adminy na cool'u?chyba nie jest tego zbyt wiele...wiec czy nie daloby sie sprawdzic logow lub cos w tym stylu i dojsc do tego co to za zartownisz fejkuje? potem wsadzic temu komus bana na miesiac i zabrac admina i problem z glowy...
_________________
[DV]eddie ... endless ;)

http://devilsklan.w.interia.pl
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 1:37 pm   

ja tylko mam question .. czemu tam jest Shrek na specu, a na zielono [jako gracz, ktory w tym momencie robi screena] jest kutwa jakas? ;)
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
ShreK
Wisienka

Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 38
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 2:13 pm   

kazwa, ja wtedy gralem pod nickiem "kutwa", bo bylem wpieniony z przyczyn osobistych :) . shrek, to po prostu blad, za innego playera wskoczyla ta nazwa. nie wiem czemu tak mi sie dzieje. czesto mam tak, ze jak demka ogladam z meczow ligowych, to moj nic wskakuje za kogos. tak jest i w tym przypadku. a jesli ciezko jest w to tobie uwierzyc to posle tobie demko, jesli bardzo bedziesz chciala :wink: to tak w roli wyjasnienia.
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 2:18 pm   

Nie ma sie z czego tlumaczyc. Tak to poprostu jest, ze przy ogladaniu demek nasz nick pojawia sie w miejscu innego gracza, bug stary jak swiat :)
_________________
 
 
 
ShreK
Wisienka

Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 38
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 2:35 pm   

jak widac adolf nie wszyscy o tym wiedza :twisted:

a ponizej przedstawie wam dwa demka (dwa kicki), czyli vitez w roli glownej (malo zajmuja, wiec mozecie sobie zoabczyc jak bylo naprawde):

http://geddo.fm.interia.pl/vitezik1.dm2
http://geddo.fm.interia.pl/vitezik2.dm2

no i czy nadal bedziesz udawal glupiego Vitez??

PS. Jesli bedziecie chcieli to umieszcze tu jeszcze kilka demek ze wczesniejszych mapek. Czyli z lfcft10 (prawie cale 20 minut), pozniej kolejna mape, ale szybka zamine na lfctf4. A tam juz kick i ban (czyli vitezik1.dm2). Wtedy sie przkonacie, ze zupelnie bez powodu zostalem wywalony!
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 3:27 pm   

Cytat:
Kazwa:
Ja tam nic nie mowie, ale szczerze mowiac, powoli zaczynam rozumiec Pyza i Viteza za banowanie fejkow .. zastanawiam sie, czy nie zarzadzic takich massowych banow .. na 16 osob na servie, 10 to fejki .. dajcie spokoj ..


!! Ola, w końcu mądrzejesz :-) normalnie hug, kiss i w ogóle :)
_________________
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 4:08 pm   

Ja to madra byuam zawsze Pyz, ale nie stosowalam takich radykalnych srodkow jak Wy :/ Ale chyba nie ma wyjscia ..

W tej beznadzieji totalnej, w tej sytuacji arcybanalnej .. los sie musi odmienic =]
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
Matrix^^
Jabłuszko


Dołączył: 26 Lut 2005
Posty: 578
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 4:48 pm   

Nie za to vitez powinien byc skarany!!!!
Dla mnie to poprostu bylo hamstwo, moze vitez ma za duza wladze na tym servie??vitez poucza innych choc sam sie nic nie nauczyl :?
_________________
zw^matrix
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 5:36 pm   

Ty sie Shrek naprawde nudzisz prawda? Idz, zrob cos ze swoim zyciem. Leczenie paranoi podobno jest kosztowne.

Pyz wez mu cos zrob bo chyba bez pierdolniecia w leb chlopak nie zrozumie ze to tylko gra i takie plakanie "a ktos mnie zbanooooowaaal" ze smiesznymi nic nie wartymi dowodami - tylko osmiesza :roll: .
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
ShreK
Wisienka

Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 38
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 6:26 pm   

ohh tak mi wstyd Vitez, wstyd.

na zakonczenie tego bajecznego tematu, powiem tylko tyle. Iz myslalem, ze masz troszke rozumu, ale jednak okazalo sie zupelnie odwrotnie. pech?? 8)

powodzenia w zyciu, bo sie tobie przyda!

PS. Co do leczenia itp., to raczej tobie sie przyda (a moze nie?). bo wiesz, ta twoja choroba jest niestety (a moze staty) NIEULECZALNA!

PS2. Skoros taki twardy Vitez, to zapraszam do Szczecina. Zobaczymy jak wtedy bedziesz spiewal, jak mnie spotkasz osobiscie :twisted: . Przez neta i kompa, mozesz sie uciekac do banowania i kickowania. Ale w real swiecie, po prostu bys ... (sam sobie dokoncz).
cu
 
 
 
f3jk
Śliweczka


Dołączył: 28 Gru 2004
Posty: 117
Skąd: Świdnik
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 8:12 pm   

hmm ja jestem za walkami K1 :D , badz pride oczywiscie uczestnicza zawodnicy q2 :)
proponuje pierwsza walke:
w lewym narozniku ShreK (z|3lony Noch4l) vs czerwony naroznik Vitez (b4N-kicK3r)

:twisted: :P
_________________
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 8:51 pm   

qrwa a ten ciagle swoje...
i jeszcze idzie w zaparte...
zajebisty poziom vitez...
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
Matrix^^
Jabłuszko


Dołączył: 26 Lut 2005
Posty: 578
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 9:21 pm   

http://www.starterupsteve.com/funny/ShotGun_Ed.jpg

Mata chlopki na rozluznienie
_________________
zw^matrix
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Sro Cze 22, 2005 9:28 pm   

Vitez zawiodlem sie na Tobie :P
Ps. matrix to sciema .. przypatrz sie .
_________________
--------
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.78 sekundy. Zapytań do SQL: 12