Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Powalone adminy
Autor Wiadomość
Czolg(_____-------_____) 
Wisienka


Wiek: 36
Dołączył: 05 Lip 2005
Posty: 34
Skąd: 3miasto
Wysłany: Czw Lip 07, 2005 2:36 pm   Powalone adminy

Non stop przypieprzyly sie do mnie pajace z adminem typu vitez i mnie banuja za to ze niby jestem fejkiem. Odwalcie sie odemnie i dajcie mi normalnie grac a kreski to moj nick i nie zmienie go bo tak sie komus podoba. Pajace maja zabawe przed kompem ze mnie kickuja i daja bany... :evil:
_________________
You can't stop me. It's just impossible!!!
 
 
 
shinoda
Człowiek z Krzemu, Hassel the Hoff

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 627
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Lip 07, 2005 3:09 pm   

tak jakby wyrwane z kontekstu, to co napisales :d

'lykaj pixy lyk lyk, ruszaj pupcia myk myk' ;]

(jak o bzdetach topic to o bzdatach)

ps. jeden tank juz byl
_________________


Czasem tak w życiu bywa, że raz pęka serce, raz prezerwatywa...
 
 
szczekus
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 128
Wysłany: Czw Lip 07, 2005 10:50 pm   

to sie juz powoli robi nie smaczne .....
_________________
eeee......... a nie wazne
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Czw Lip 07, 2005 11:12 pm   

tak, a ja tylko się utwierdziłem w przekonaniu (bo widziałem całą akcje) jacy tępi są ludzie ... :)
_________________
 
 
 
Czolg(_____-------_____) 
Wisienka


Wiek: 36
Dołączył: 05 Lip 2005
Posty: 34
Skąd: 3miasto
Wysłany: Czw Lip 07, 2005 11:51 pm   

[quote="shinoda"]tak jakby wyrwane z kontekstu, to co napisales :d

'lykaj pixy lyk lyk, ruszaj pupcia myk myk' ;]

(jak o bzdetach topic to o bzdatach)

ps. jeden tank juz byl[/quote]


Dla Ciebie to moze bzdety ale ja grac nie moge przez jakiegos buraka co ma humory... Baby mu trzeba a nie zabawy przed kompem
_________________
You can't stop me. It's just impossible!!!
 
 
 
Czolg(_____-------_____) 
Wisienka


Wiek: 36
Dołączył: 05 Lip 2005
Posty: 34
Skąd: 3miasto
Wysłany: Czw Lip 07, 2005 11:52 pm   

[quote="pyz"]tak, a ja tylko się utwierdziłem w przekonaniu (bo widziałem całą akcje) jacy tępi są ludzie ... :) [/quote]

Kogo masz na mysli? Bo nie wiem czy chodzi ci o mnie czy o pajaca ktory ma zabawe?
_________________
You can't stop me. It's just impossible!!!
 
 
 
ShreK
Wisienka

Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 38
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob Lip 09, 2005 2:45 pm   

dobra, to juz kurwa mac przestalo mnie bawic!
powiem, krotko. jesli jeszcze raz drogi Vitezie mnie zbanujesz (doslownie za nic), to modl sie abysmy sie nigdy nie spotkali!!! bo wtedy nie recze za siebie! a nie ma chuja, jesli bedzie jakas okazja (zlot), to sie wtedy zjawie. aby osobiscie sie z toba przywitac! qrwa, caly czas jak gram sobie spokojnie, to po jakims czasie dostaje kopa i bana. a dlaczego uwazam, ze tym kims jest Vitez?? poste ... tylko z nim mialem zgrzyt! poza tym, tylko on majac admina jest w stanie w ten sposob zaspokajac swoje jakies tam potrzeby! wczesniej nie reagowalem na tego tylu prowokacje, ignorowalem to. ale qrwa przestalo mnie to juz bawic!
 
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Lip 10, 2005 9:34 am   

Shrek, a może poprostu dostajesz kopa tak jak czasem inni? Np. za to, że fov'y Ci się zmieniają przy ustalonych broniach. caz coś o tym wie :wink:
_________________
[;
 
 
 
ShreK
Wisienka

Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 38
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Lip 10, 2005 10:01 am   

tak SiDq, dostaje kopa i bana na minimum 1 dzien, za te niby fov'y!!! tak to sobie tlumacz :P
powiem tyle, ze po prostu chuj czlowieka strzela, jak sobie chce spokojnie pograc. a ktos taki pokroju Viteza robi sobie tego tylu zabawe! czyn godny pozalowania!!! nie wiem czego on oczekuje ode mnie. moze, ze go przeprosze za wczesniejsze moje posty? nie wiem! ale powiem jedno. to nie ja zaczalem ta cala potyczke, to nie mi sie nudzilo i nie kickowlem bez powodu! udowodnilem, iz zupelnie bezpodstawnie zostalem wywalony z servera, to teraz wspanialy "pan i wladca" chce sie odgryzac w taki wlasnie sposob. twierdzac, ze wczesniejsze dowody sa zupelnie bezpodstawne. ten czlowiek jest glupszy niz myslalem. ma chyba mozg wilkosci mrowki! nie pierwszy raz mi to sie stalo (ten kick i ban), rowniez na zagraniczych serverach! wiec kazdy glupi bedzie wiedzial, kto za tym stoi! wczesniej ignorowalem tego tylu zachowanie, bo przeciez z glupim nie pogadasz! ale qrwa wczoraj nie wytrzymalem po prostu! bo za chuja sobie pograc nie moge!!!
znajac swiat, to teraz nawet sie nie wypowie. a jesli juz, to bedzie sie wypieral, ze to nie on, bo on gra w q2 raz na miesiac (albo rok). ehhh, co za czlowiek!
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Nie Lip 10, 2005 10:52 am   

Czolg, Twoj nick wyglada na fejk stad takie dzialanie Admina, a po 2gie Tank juz byl jak ktos tam wspomnial.
Ps. Shrek zmien xwe i graj pod nia... chyba ze jest inny Admin na serwie...
_________________
--------
 
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Lip 10, 2005 12:26 pm   

A no to może i nie :roll:
_________________
[;
 
 
 
luz
Śliweczka

Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 227
Skąd: miasto złą sławą owiane... Bytom. ;)
Wysłany: Nie Lip 10, 2005 1:14 pm   

idzccie na kompromis:
a) poszkodowani niech wgraja sobie boty do quake2 GLADIATORY , to nie beda na serverach, i admini nie beda ich kopac. :)

b) admini nie beda mieli co kopac, bo oni beda grali u siebie z botami. ;)


I WSZYSCY HAPPY ;>.

ps: shi, ty gruby wieprzu ;D
ps2:szyna, po rozmiarach twojego tylka, tylko "dziurawcem" moge cie nazywac. ;)
ps3 -> bedzie miezdzylo. ;>
_________________

*we ride together, we die together - bad boys for live - [S] owned you. ;)
 
 
 
ShreK
Wisienka

Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 38
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Lip 10, 2005 1:41 pm   

fajny pomysl luz, tylko wiesz ...
tego bota Gladiatora to ja wgralem sobie zaraz po jego stworzeniu (kiedy to byl hit, no i byl duzo lepszy od Eraserbota (czy jak to sie tam pisze)), no i wtedy mnie cieszyla ta zabawa, ze mam z kim grac z kims dobrym! czyli to bylo dobre 7 lat temu! ale po ilus tam grach, przestalo mnie to bawic. po prostu bylem duzo lepszy. a obecnie gram lepiej niz kiedys. wiec dzieki luz za super rade, ale nie skorzystam! ale tobie, kto wie? moze sie przyda :wink:

co do Viteza ...
to chce po prostu aby sie ode mnie odpierdzielil. gram for fun. no ale po takich sytuacjach, jest zupelnie odwrotnie!

aha, cos kiedys Vitezie mowiles o wojnie. powiem tak, skoncz lepiej te dzialania ktore juz zaczales (czyli o kickowaniu i banowaniu mojej osoby). poniewaz zapewniam Ciebie, ze z gowniarzem nie masz do czynienia. no i moze kiedys przyjsc taki dzien, gdzie moze zrobic sie bardzo goraco dla Ciebie. no i nie traktuj tego jako ostrzezenia. to po poprostu taka dobra rada, do przemyslenia.
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pon Lip 11, 2005 12:53 am   

a ja Wam powiem tak -- jesteście jak masa pierdolonych ślepych owieczek która gówno wie a za wszystko obwinia Viteza.. jaki z tego morał? jesteście ścierwem które i ja zaczne banować w imie zasad, za to, że nie potrafią się dowiedzieć kto ich banuje a obwiniają niewinnego -- chuj mnie strzela jak czytam te żałosne wypowiedzi -- oficjalnie wypowiadam wojne wszystkim fejkom, będe regularnie wpadał (pod nickiem Vitez-o podobnym) banować wszystkie fejki na servie, żeby Was jebane trolle nakarmić a potem gnębić za to, że jesteście tacy tępi i ślepi..

a osoby które niesłusznie obwiniają Viteza również będą miały trochę kłopotów ze spokojną grą :>

[edit]
p.s.
ShreK, ph33r y00 :(
_________________
 
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Lip 11, 2005 7:05 am   

total brutal :wink:
_________________
[;
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.65 sekundy. Zapytań do SQL: 13