Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Powalone adminy
Autor Wiadomość
ShreK
Wisienka

Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 38
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Lip 11, 2005 8:00 am   

boshe kolejny kretyn
Otoz drogi pyzie, problemem nie sa fejki, lecz tacy debile pokroju Viteza i Ciebie! Nic nie mam do kickowania i banowania ludzi którzy sobie na to zasługują. Ale wykorzystywanie podobnych metod na osobach, które dosłownie nic nie zrobily jest po prostu zniżeniem się do poziomu inteligencji przedszkolaka, który popłakał się bo nie dostal lizaka! A ta twoja wypowiedz, wlasnie ukazala jaka to inteligentna osoba jestes!
Najzabawniejsze w tym jest to, ze to wy admini (slowo „wy”, nie odnosi się do wszystkich osob posiadających adminy) sami prowokujecie. A pozniej piszecie takie durne posty, jacy to MY jestemy pojebani.
Twierdzisz, ze to nie Vitez banuje. Wiec powiem tak, ze jest to zajebiscie śmiesze. Ponieważ jeśli nie on, to komu niby podpadłem, no i za co wtedy ten ktos mialby mnie banowac?? To chyba dowod na to, kto rozpoczyna tego typu akcje! A pozniej zrzuca wine na innych! Twierdzac, jakcy to my jesteśmy slepi i tepi.
O ile domyślam, za co teraz mam bana i nie mogę wejsc na server. O tyle, zupełnie nie rozumiem za co wczesniej byłem kickowany i banowany. A skoros taki madry pyz, to może mnie oswiecisz?? Tylko podaj sensowana odpowiedz, a wtedy na forum bede skłonny przeprosic Viteza, a nawet jeśli trzeba to Ciebie! Ale mam na mysli inteligentna odpowiedz, nie na poziomie przedszkolaka!
 
 
 
emilio
Śliweczka

Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 151
Wysłany: Pon Lip 11, 2005 8:43 am   

dolac "IM" :)
a fekow to banoj ile wlezie ;)
_________________
shit nygga
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pon Lip 11, 2005 9:43 am   

Wszystkich banowac ;d zeby serw byl zawsze wolny ;d
Ps. Luz to moj pionek i jest niedorozwiniety ;> takze przepraszam za jego wypowiedz bo chlopak nie jest w pelni swiadom tego co pisze ;P
_________________
--------
 
 
 
luz
Śliweczka

Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 227
Skąd: miasto złą sławą owiane... Bytom. ;)
Wysłany: Pon Lip 11, 2005 10:18 am   

A ja nie widze roznicy, pomiedzy tym ze luzu railed by "a" ,a luzu railed by "szyna_pedal" ;] ... tak czy tak , ktos mnie zabil. :o

ps: szynu, niech cie wyjebie stado murzynow ;>
_________________

*we ride together, we die together - bad boys for live - [S] owned you. ;)
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pon Lip 11, 2005 11:30 pm   

dowód? lol.. to poszlaka drogi przyjacielu, detektyw z ciebie nie będzie :/
nie czytałem całości bo wymiękłem w momencie "to wystarczający dowód".. człowieku, otwórz oczy.. piszę to po raz n-ty -- VITEZ CIEBIE NIE RUSZYŁ A TY JESTEŚ POJEBANYM PRZEROŚNIĘTYM 13-O LETNIM CHŁOPCEM KTÓRY GROZI LUDZIOM W INTERNECIE :( dotarło? nie? to przeczytaj to tyle razy, aż dotrze.

i nie, innym tonem się do ciebie nie da rozmawiać, bo na to nie zasługujesz -- swoją frustracje spowodowaną tym, że ktoś dał ci bana rozładuj sobie na krześle jakimś czy czymś, a od Viteza się odpierdol.

p.s.
jakby był winny, to by próbował się bronić, a że jest niewinny, to zlewa twoje oskarżenia.. think about it.. może jest zbyt inteligętny na to by wdawać się w żałosną dyskusje z tobą? ja z kolei jestem 14-o letnim narwanym skinem który lubi pyskować online :/ net my life.
_________________
 
 
 
ShreK
Wisienka

Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 38
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Lip 12, 2005 7:00 am   

piszesz, ze problemem sa fejki, no i bedziesz banowal ile wlezie!
a chuj wie kto ukrywajacy sie pod ksywa Vitez, banuje jak chuj, za byle gowno! Wiec masz fejka, ktorego powinienes zbanowac!!! Wybacz ale jesli admini sie ukrywaja pod innymi nickami, to w jaki sposob moga wymagac od innych aby oni tego nie robili?? Dziwisz sie, ze pozniej ludzie atakuja Viteza, bo to wlasnie on przebywal na serverze? Dla mnie tu nie ma nic dziwnego, tym bardziej jesli ten ktos zostal wyjebany doslownie za nic! No i to Vitez (jesli to nie on) powinien miec pretensje do tej osoby, ktora sie pod niego podszywa, a nie do tych co sie na niego wkurwili! Poza tym, nie odpowiedziales mi na moje pytanie. Zapytalem sie Ciebie, za co zostalem wywalony??? Skoro jestem takim 13-o letnim debilem, to mi wytlumacz. Bo ja ciagle tego nie rozumiem!!! A ty wydajesz sie dobrze poinformowany, wiec na pewno bedziesz wiedzial!!!

Zaatakowalem ta osobe, ktora mnie wyjebala z servera, ktorej nick widnial na ekranie!!! Jesli to byles Ty, badz inna osoba posiadajaca admina. TO JUZ KURWA NIE MOJ PROBLEM!!! Nastepnym razem nie podszywajcie sie pod innych a unikniecie tego typu nieporozumien! Jesli to nie byl Vitez, to jest mi tylko przykro, ze jego wlasnie osobe zaatakowalem. Wiec wielkie przperaszam, w kierunku Viteza!!! Ale jesli sa tutaj admini, ktorzy wola ukrywac sie za plecami innych, no i nie podaja swojego prawdziwego nicku, to chyba o czyms swiadzczy!

PS. hmmm, 13-o letni pojebany przerosniety chlopiec, buhahaha usmialem sie jak cholera! moze sie kiedys przekonasz na zywo, jaki to ze mnie 13-o letni chlopiec :twisted:
 
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Lip 12, 2005 7:13 am   

Shrek ;'] Jakoś osoba która niby podszywa się pod Vit'a nie ma 13 lat : P ani też z 10 więcej ; p
_________________
[;
 
 
 
luz
Śliweczka

Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 227
Skąd: miasto złą sławą owiane... Bytom. ;)
Wysłany: Wto Lip 12, 2005 8:24 am   

zadlugie posty piszecie, dlatego przeczytalem tylko post sid'a i dzisiejsze pozdrowienie wedruja do niego. JOŁ! ;>
_________________

*we ride together, we die together - bad boys for live - [S] owned you. ;)
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Wto Lip 12, 2005 10:33 am   

Shrek przestan wszystkich straszyc w okolo bo to i tak skutku nie da... trzeba bylo lepiej zagadac z Vitem zeby poszperal w logach...
Ps. Luz Ty wyrosniety pajacu ;O a co do tych czarnuchow probowales ? ze mi to polecasz ? :P bahahh
_________________
--------
 
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto Lip 12, 2005 8:56 pm   

no czesc luz
szyna czesc
; p
pozdrawlajem ol
_________________
[;
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sro Lip 13, 2005 7:27 am   

ShreK.. na tyle znam Viteza, by wiedzieć, że to zbyt poważny facet by banować za nic, jednakże 99% osób które dostają bana są zbyt tępe by się spytać, lub czytać.. lub domyśleć w niektórych wypadkach :> najczęściej to wygląda tak

<admin> [nick], nie rób tak
- echo, cisza.. -
<admin> [nick], ostrzegam cię
- echo, cisza.. -
[nick] dostaje kicka
[nick] wraca
<nick> co za jebany pedał mnie zbanował? spierdalaj kurwo!
[nick] dostaje bana

sam byłem świadkiem takich sytuacji i potem płakania "dostałem bana za nic" a [nick] w tym momencie odpierdalał jakąś wioche i.e. bieganie z flagą wroga po bazie wroga i nie słuchał nikogo by wracać, bo on jest one man army i jest uber pro skillz0r!

ale najczęściej jak ktoś wkurwia Viteza to on idzie na speca i zruga, ale nie banuje "za nic", on jest na to jednak zbyt spokojny, nie to co Adolf lub ja.. a że pełno el0 zi0mkuff ma adminy na coolnet, nie swoje, to inna historia..

p.s.
jakiś czas temu zrobiliśmy mały test

Pan X dosłownie na pare sekund przed wyjebaniem kogoś zmienił nicka na Vitez, dał losowej osobie kicka, i co robi random typek? ruga Viteza, bo nie przescrollował ani chwili w góre.. wniosek? sytuacja jaką przytoczyłem powyżej jest nagmiennie powtarzająca się..

(nie, nie chodzi o to, że dostał za nic, bo w sumie za nic, ale kurwa jakby przescrollował ciut konsole to by wiedział, że to nie był Viteza, ot co)
_________________
 
 
 
ShreK
Wisienka

Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 38
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro Lip 13, 2005 8:16 am   

wiesz co pyz, Ty naprawde rozsmieszasz mnie swoimi postami!

w innym topicu zamiescilem demka z calej tej sytuacji. dlatego nudzi mnie juz tlumaczenia po raz kolejny jak wygladala cala ta sytuacja, ale tobie opisze sekunda po sekudzie. moze wtedy dotrze to do Ciebie. a wiec ...
gram sobie gram, jestem jedna z lepszych postaci w druzynie (wniosek, nie bylo zbyt duzo dobrych zawodnikow). do nikogo nic nie pisalem, nikomu nic nie zabieralem, no chyba ze rywalom z teamu drugiego. przechodzimy na inna mape, a po 5 sek. kick i ban na ta mape (zanim sie jeszcze gra nie zaczela). zupelnie zaskoczony sprawdzam demko, kto byl wtedy na servie. a ze tylko jedna osoba mogla miec wtedy na servie admina (nick: [TIC]Vitez), wiec wracam po 20 minutach ponownie. Widze, ze Vitez jest obecny, wiec sie pytam (dodam, ze grzecznie!): "Vitez za co dostalem bana mape wczesniej". Ten ktos nie odpowiada (totalnie mnie zlewa). Wiec ponaglam pytanie, aby uzyskac odpowiedz az do skutku. Oczekiwalem kulturalnej odpowiedzi, poniewaz myslalem, ze mam do czynienia z inteligetna i dojrzala osoba. A uslyszalem: "stul i graj". Wiec moja riposta byla adekwatna do wypowiedzi admina. Za co dostalem bana na dzien. Co do tego drugiego bana, nie mam pretensji. Chociaz z drugiej strony mozna by polemizowac na ten temat. Natomiast wkurwil mnie pierwszy kick, doslownie za NIC od czego zaczela sie ta cala niemila sytuacja rowniez i na forum! Dodam, ze ten ktos pod tym nickiem juz troche siedzial na servie, wiec nie zmienil nicku przed moim kickiem!

Wyglada to moze jak dziecine zalenie sie. Ale tak nie jest! Po prostu postanowilem tobie opisac w dziecinny sposob jak wygladala cala sytuacja, abys wreszcie zrozumial! Mam nadzieje, ze dotarlo to do Ciebie. Poniewaz proscie juz nie dam rady napisac.

Na koniec powiem tak, ze jestem juz dosc dorosla osoba. Ktora ani nie prowokuje, ani nie wszczyna jakis niemilych sytuacji. Osoba ktora mi dala bana, widac miala z tego powodu ubaw jak cholera. Co mnie dziwi, poniewaz adminy powinni miec tylko dojrzale, odpowiedzialne osoby!

PS. Gdybym wiedzial, ze zawinilem w tym przypadku to na pewno na nikogo bym nic nie pisal. Po prostu siedzialbym cicho, az ban minie. Ale kurwa mac, bylo inaczej. Wiec skoncz mi pyz pierdzielic, jak to bywa z innymi kolesiami. Zadalem konkretne pytanie, no i oczekiwalem konkretnej odpowiedzi. Widac na marne. Ale nie ma sie co dziwic, poniewaz w tej obecnej sytuacji nie znajdzie sie normalnego wytlumaczenia. Po prostu ktos mial taki kaprys i tyle!

PS2. Szyna, nikogo nie strasze, po prostu napisalem, ze kiedys zobaczy jak wyglada ten 13-o letni trol.

PS3. Od rana jestem wkurwiony. ale staralem sie to tak napisac, aby nie bylo ani nutki mojego humoru w tym poscie. Mam nadzieje, ze mi sie udalo.
Pozdro
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sro Lip 13, 2005 9:40 am   

skończyłem czytać po 1 linijce, z racji, że nie ma sensu Ci tłumaczyć skoro Ty i tak dalej swoje =] przyjmijmy inaczej: Vitez jest zły, Ty jesteś tępy, a ja na Ciebie sram. gl hf, pzdr 69 zią.
_________________
 
 
 
emilio
Śliweczka

Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 151
Wysłany: Sro Lip 13, 2005 10:03 am   

:> leze, kulam sie i placze ze smiechu :)
_________________
shit nygga
 
 
luz
Śliweczka

Dołączył: 17 Lis 2003
Posty: 227
Skąd: miasto złą sławą owiane... Bytom. ;)
Wysłany: Sro Lip 13, 2005 11:56 am   

pwned. ;)
_________________

*we ride together, we die together - bad boys for live - [S] owned you. ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.79 sekundy. Zapytań do SQL: 12