Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
coolnet
Autor Wiadomość
duke
Gajowy Książe


Dołączył: 21 Gru 2002
Posty: 164
Skąd: ze wszad
Wysłany: Nie Lut 02, 2003 7:32 pm   coolnet

Debilizm sie szerzy, bez jaj...
Siedze se na coolnecie jest sparing SoN na Speed...
Nagle dostaje kicka, a po reconnectcie bana. Wtf?
Mam q2ace najnowsze wiec nie wiem o co ten "chory admin" sie do mnie przyczepil. Tacy ludzie nie powinni go wogle miec. Gdyby jeszcze odezwal sie chociaz do mnie i powiedzial za co to byl by looz.
A i jeszcze jedno czemu wykopal tylko mnie? Reszcie pozwolil zostac na servie.
Cos z tym wypadaloby zrobic.
Peace.
 
 
ziuum
Śliweczka

Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 114
Wysłany: Nie Lut 02, 2003 8:26 pm   

heh , bez kitu
ja nie wiem wogoole kto dla takiego debila daje admina ..
pis ..
_________________
 
 
Neo
Śliweczka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 147
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Lut 03, 2003 1:45 am   

Duke Ziuem mnie juz wiele razy taka krzywda spotkała :) i niestety nic nie poradzisz bo nie wiesz kto to i tyle czesto grajac na cool tylko ze se gram normalnie i ktos mowi ze mam np bota a ja mu tłumacze ze nie mozna miec na cool a zreszta mam ace 1.20 to mu do łba i tak nic nie wbijesz :( albo jestem na 1 miejscu i gosc krzyczy mi zmien team albo jakis inny chu. i dostajesz bana i tyle sie nagrał :(
_________________
When you kill me I will rise up like the legendary Fenix from the dust

Bebop Pany a ROxtedy to dziwka Kranga :D a i MUTANT HERO TURTLES :D KAWABANGAAAAA
 
 
 
duke
Gajowy Książe


Dołączył: 21 Gru 2002
Posty: 164
Skąd: ze wszad
Wysłany: Pon Lut 03, 2003 2:49 am   

Ale widzisz ja wiem ze to byl Vitez. Mogl mnie chociaz uprzedzic ze kicka/bana dostane. (Nawet nie mial odwagi cywilnej sie przyznac.)
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Lut 03, 2003 11:47 am   

Cytat:
Ale widzisz ja wiem ze to byl Vitez.


Udowodnij
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
ziuum
Śliweczka

Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 114
Wysłany: Pon Lut 03, 2003 11:49 am   

trzeba cos z tym zrobic , najprosciej zabrac debilowi admina , koniec.
_________________
 
 
duke
Gajowy Książe


Dołączył: 21 Gru 2002
Posty: 164
Skąd: ze wszad
Wysłany: Pon Lut 03, 2003 1:25 pm   

Sam mi to powiedziales mozgu
 
 
mkuh
Wisienka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 64
Skąd: Opole
Wysłany: Sro Lut 05, 2003 6:36 pm   

[quote="Neo"] ja mu tłumacze ze nie mozna miec na cool a zreszta mam ace 1.20 to mu do łba i tak nic nie wbijesz [/quote]mylisz sie
 
 
cichy_bob
Wisienka

Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 26
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Lut 14, 2003 8:44 pm   

[quote="vitez"]
Cytat:
Ale widzisz ja wiem ze to byl Vitez.


Udowodnij[/quote]


Nie trzeba kazdy wie ze tylo ty taki frajer jestes!
 
 
kozako
Śliweczka
zly jamnik


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 371
Skąd: z tamtąd
Wysłany: Sob Lut 15, 2003 12:03 am   

bob ty nie lepszy ... moim zdaniem lf10 powinno sie grac na tpi a nie na coolnecie ... jak ludzie chca ctf1 to nie dajesz bo nie lubisz czy tam cos innego ... qrurza mnie to ze przychodze sobie wieczorkiem odreagowac stres podczas gry w q2 a tu lf10 leci albo inne tepsowskie mapy !!!
 
 
 
Neo
Śliweczka

Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 147
Skąd: Białystok
Wysłany: Sob Lut 15, 2003 2:09 am   

ale tez niektuzy tez chca zagrac lf10 wiec nie ma o co sie kłucic :twisted:
_________________
When you kill me I will rise up like the legendary Fenix from the dust

Bebop Pany a ROxtedy to dziwka Kranga :D a i MUTANT HERO TURTLES :D KAWABANGAAAAA
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lut 15, 2003 2:14 am   

To niech se ida na tpi grac lf10 :P

Na coolnecie powinno zostawic jak jest, szczegolnie gdy jest wielu graczy i wiadomo ze kazdy by chcial co innego - niech se leca "po kolei" (a tak naprawde to losowo). A jak sie nie podoba aktualna mapa to do zmiany map ludzie maja elect albo mapvote - admin niepotrzebny, wiec nie trzeba nim szpanowac i co mape robic matchsetup, pytac "jaka mapa" a potem i tak wlaczac po swojemu :/
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
cichy_bob
Wisienka

Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 26
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Lut 16, 2003 12:01 pm   

[quote="kozako"]bob ty nie lepszy ... moim zdaniem lf10 powinno sie grac na tpi a nie na coolnecie ... jak ludzie chca ctf1 to nie dajesz bo nie lubisz czy tam cos innego ... qrurza mnie to ze przychodze sobie wieczorkiem odreagowac stres podczas gry w q2 a tu lf10 leci albo inne tepsowskie mapy !!![/quote]

mapke wlaczylem na 10 minut dla jaj, bo bylo po 12 osob w teamie... i chcialem zobaczyc jaka zeznia bedzie, osobiscie nie toleruje tej kurewskiej mapkki, wole sumactf6 i q2ctf1 spewnascia ty tez... wiec nie wchodz pod fejkiem i nie mow "q2ctf1" bo nie zmienie, nie slucham fejkow... poglady Viteza ? Mozliwe ale fejki za duzo sie woza!
 
 
cichy_bob
Wisienka

Dołączył: 13 Gru 2002
Posty: 26
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Lut 16, 2003 12:04 pm   

[quote="vitez"]To niech se ida na tpi grac lf10 :P

Na coolnecie powinno zostawic jak jest, szczegolnie gdy jest wielu graczy i wiadomo ze kazdy by chcial co innego - niech se leca "po kolei" (a tak naprawde to losowo). A jak sie nie podoba aktualna mapa to do zmiany map ludzie maja elect albo mapvote - admin niepotrzebny, wiec nie trzeba nim szpanowac i co mape robic matchsetup, pytac "jaka mapa" a potem i tak wlaczac po swojemu :/[/quote]


vitez kozaku! To moze napisz do Orlana zeby zdjal twojeo admina, mozesz tak jak w CB sedziowie... jechac na ELECT... nie musisz miec admina i w dodatku FULL...
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lut 16, 2003 10:57 pm   

"To bardzo ciekawe co pan mowi... a co na to lekarze?"

Bo z tego co wiem to sedziowie z CB maja adminy, a jak nie maja to prosza o przyznanie admina, i tylko w ostatecznosci (np brak sedziego, mecz na szybko zwolany itp itd) uzywaja electa jesli akurat nie maja admina (a zazwyczaj maja lub dostaja admina od kogos kto ma).
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.64 sekundy. Zapytań do SQL: 12