Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Logitech - nowe myszki i klawiatura ;)
Autor Wiadomość
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pią Sie 12, 2005 12:10 pm   Logitech - nowe myszki i klawiatura ;)

Niedawno Logitech wypuscil na swiat 2 nowe myszki laserowe ( podobno dla graczy ) i klawiature ( podobno tez dla graczy ). Jakby ktos byl zainteresowany, to macie linki :)
LogitechŽ G7 Laser Cordless Mouse
LogitechŽ G5 Laser Mouse
LogitechŽ G15 Gaming Keyboard

Pojawily sie tez informacje o nowej myszce z serii MX, ale tym razem bezprzewodowej. Logitech MX610. Nie wiem na ile to sa prawdziwe info, bo na stronie logitecha nie ma nic a nic o 610, no ale popatrzec mozna :)
http://www.fscomputer.de/...te/15419992.pdf
http://www.fscomputer.de/...rticle=15419992
_________________
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Sie 13, 2005 1:15 am   Re: Logitech - nowe myszki i klawiatura ;)

Cytat:
G5 Laser Mouse


No nareszcie laserowka na kablu (tansfer bezprzewodowych myszek nadal za niski jak dla mnie ... a tu USB z 500rps :> ) ... 518 nie jest zla ale chyba na G5 sie jednak przesiade :) ... ciekawe jak wspolpraca z Icematem bedzie sie ukladala.
Klawiatura tez fajna ale niestety nie dla mnie - WinXP wymaga :/
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Sob Sie 13, 2005 6:31 pm   

g5 laser mouse -
Kod:
Adjustable weight cartridge
Adjust the G5s weight and balance (up to 36 grams) for the control you need to dominate the competition.


G7 Laser Cordless Mouse
Kod:

Battery-level indicator
The five-level gauge tells you exactly how much game time remains.


g15 keyboard
Kod:

Adjustable-tilt, backlit LCD display
The GamePanel™ LCD shows you crucial system information during gameplay.


Pro Gaming dopiero się zaczyna...
_________________


 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Sie 14, 2005 9:49 pm   

Cytat:

g15 keyboard
Kod:

The GamePanel™ LCD shows you crucial system information during gameplay.


Pro Gaming dopiero się zaczyna...


Akurat ten wyswietlacz to rzecz gustu... ja tam nie patrze na klawiature jak gram (chyba ze zapomne gdzie mam jakiegos binda) i gdybym musial patrzec na klawiature by sprawdzac swoj status (niz na hudzie na ekranie monitora) to by mnie strasznie rozpraszalo.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
f3jk
Śliweczka


Dołączył: 28 Gru 2004
Posty: 117
Skąd: Świdnik
Wysłany: Pon Wrz 05, 2005 8:55 pm   

ja jestem Adi zainteresowany ale jak mi dasz kase :wink:
_________________
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Wto Wrz 06, 2005 12:21 pm   

klawiaturka niezla jest ;d
_________________
--------
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Paź 29, 2005 2:37 am   

Kupilem Logitech G5 ale sie troszke pospieszylem i zonka mam... nie dziala na Icemat :shock: :evil: .
A moglem wczesniej sprawdzic... nie - nie zrezygnowalbym z jej zakupu tylko razem z nia kupilbym od razu podkladke a tak musze szurac do sklepu drugi raz.
No i pytanie o podkladke (choc z tu obecnych chyba tylko Adolf sie zna): ktos bawil sie, cos wie o tej?
fUnc F-SERIES F-30R

Jak nie bedzie zadnych wielkich glosow sprzeciwu to judro ide ja kupic (hehe mam ten sklep jeden przystanek od siebie: http://h4g.pl/ 8) )

A co do samej mychy - lepsza od MX518 (btw chce ktos kupic komplet MX518+Icemat z logo Clanbase? ) i to sporo... jak sie ciezarkow dorzuci to dokladnosc baaardzo fajna.

Nie ma juz ze myszka albo jest powolna, ciezka i precyzyjna albo delikatna, lekka i szybka - na tej myszce mozna miec i to i to 8) - powolna i precyzyjna na 400dpi i max obciazeniu, obciazenie mozna w ciagu sekundy wyjac, w ciagu drugiej sekundy mozna przelaczyc na 2000dpi i smiga jak wariatka.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.57 sekundy. Zapytań do SQL: 13