Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Clanbase
Autor Wiadomość
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Wrz 05, 2005 7:54 pm   Clanbase

CUP signups will start September 15 - czyli 12 wrzesnia.

Chodzi o ogolny termin startu zapisow do CB. Czy CB Q2CTF wystartuje tego samego dnia czy ciutke pozniej - dowiemy sie po tej dacie.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
Ostatnio zmieniony przez vitez Sro Wrz 07, 2005 11:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Wto Wrz 06, 2005 12:22 pm   

125 wrzesnia ? a kiedy to ? :O
_________________
--------
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Wrz 26, 2005 12:32 am   

15 wrzesnia okazal sie data wyssana z palca (spytajcie sie Sia skad wzial ta date...).
Kolejny przeciek:

"
We're sticking with R1Q2, we'll have to look into other clients. Q2Advanced is not an option. Nocheat isn't either, but maybe we'll have to take it after all.
"

Czyli: R1q2 na pewno dozwolony (znaczy 99% bo zawsze cos tam komus moze odbic), Q2a na pewno nie, nocheat raczej nie ale jak bedzie mocny nacisk to moze tak.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Pon Wrz 26, 2005 5:49 am   

bez nc nie bawie sie w cupie
bo reszta niechodzi/chodzi hujowo
_________________


 
 
 
Blade 
blady


Wiek: 38
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 129
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon Wrz 26, 2005 12:19 pm   

A holywater ? Duzo ludzi teraz na tym gra..
_________________
Wieczny lowca ? :cool:
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pon Wrz 26, 2005 1:06 pm   

Holywater to praktycznie to samo co Nocheat, tyle ze ten pierwszy projekt upadl w fazie beta testow, a drugi zmarl smiercia naturalna. Zdecydowanie lepiej juz uzywac Nocheata, niz malo stabilnego i niedopracowanego holyszita.
Mi tam pasuje r1q2, ktory imho jest najlepiej dopracowanym klientem do q2, aczkolwiek brakuje mu pare bajerow, ale tylko bajerow :) Jezeli nie BiteMe to tylko r1q2. Chociaz zdaje sobie sprawe, ze duzo ludzi mialo klopot z r1q2, ale wiem ze to tylko kwestia ustawien, z ktorymi nie kazdemu chce sie bawic :/
_________________
 
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Pon Wrz 26, 2005 1:30 pm   

ja sie bawilem dobry tydzien nonstop z roznymi ustawieniami [dostalem od vitka, poszukalem na forach, na clanbase itp] ale to H*** dało ;/
i dalej 'fizyka' riq2 jest hujowa ;/
dlatego gram na nc [bitme tez moze byc;p]
_________________


 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pon Wrz 26, 2005 1:55 pm   

Fizyka r1q2 to psychiczna blokada. Poszla taka plotka na poczatku i wtedy zaczely sie problemy z fizyka, ktora afaik jest taka sama jak w nocheat. Fizyka zalezy od ustawien servera glownie, w r1q2 jest jedynie inne 'czucie' gry tzn. inaczej dziala myszka, inaczej sie 'wchodzi' po schodach, obraz jest nieco plynniejszy ( dzieki rozdzieleniu fps i pakietow ) i generalnie to wszystko sprzyja dynamiczniejszej grze. Ja tez na poczatku mialem problem z 'fizyka', ale potem sie przelamalem i moge smialo stwierdzic ze roznicy nie ma.
Trzeba tez pamietac o tym, ze r1q2 jest duzo bardziej stabilniejszy od poprzednich klientow i nie ma juz tzw. overflowa. Nie chce juz nawet wspominac o dodatkowych bajerach jakie to oferuje, poprostu konsola to raj do grzebania ;)
_________________
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pon Wrz 26, 2005 4:50 pm   

a co z kfk timerem ? :>
_________________
--------
 
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Pon Wrz 26, 2005 6:55 pm   

no to nie 'fizyka a 'czucie' ale dokładnie o to chodziło, próbowałem grać na riq2 [grałem cały zeszły cb] no i dalej sie lipnie gra [dla mnie]
i tu jest mój
_________________


 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Wto Wrz 27, 2005 12:54 pm   

Zreszta imho klient q2 to nie jest najwiekszy problem clanbase, ale problemem bedzie ilosc klanow w tym sezonie. Obawiam sie, ze beda 2-3 bardzo mocne teamy i reszta srednich / slabych. Pewnie beda 2 dywizje, z czego pierwsza przejebana, bo sredniacy beda musieli liczyc ujemne flagi ;D. Zdecydowanie lepiej byc slabszym!
_________________
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Wto Wrz 27, 2005 4:16 pm   

NO teraz klany przejebane nie ma co...
_________________
--------
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Wrz 27, 2005 5:38 pm   

Cytat:
Zreszta imho klient q2 to nie jest najwiekszy problem clanbase, ale problemem bedzie ilosc klanow w tym sezonie. Obawiam sie, ze beda 2-3 bardzo mocne teamy i reszta srednich / slabych.


Admini i pozostale klany maja podobne obawy ale... o to ze bedzie przewaga teamow polskich (bo bedzie, pewnie z 6-8 sie zapisze?) i znowu 'server bitching' :roll:
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Wto Wrz 27, 2005 6:51 pm   

Bo bedzie przewaga i server bitching tez. Ale z tego co pamietam z poprzednich sezonow, to bardziej o servery plakali kolesie z zagranicznych teamow niz nasze polskie klany.
_________________
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Sro Wrz 28, 2005 11:40 am   

Pech?
_________________
--------
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.96 sekundy. Zapytań do SQL: 12