Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Nabor na nowych adminow coolnetu
Autor Wiadomość
emilio
Śliweczka

Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 151
Wysłany: Sro Lis 09, 2005 8:23 am   

pyzusiu. czy ty jestes naprawde wrózką ? bo 3/4 twojej wypowiedzi jest pisana w czasie przyszlym...
piszesz ze 3/4 osob zlewa i bla bla bla - z kad wiesz ?? dalej utrzymujesz ze wróżką jestes ? ofkoz masz kilku znajomych co i tak sie za toba stawia jak stare babcie za Rydzykiem i r.Maryja... to elo! ale nadal to nie jest 3/4 skoro 50% sie nie wypowiada ;) a czy sa najebani, zacpani? ,mi sie nie wydaje gdyz malo kto siedzi przed kompem i pije/cpa... ludzie wola robic to w pubie/klubie itd (topic w pogawedkach)

Popieram wypowiedzi facta i grzdyla
pozdro... y0
_________________
shit nygga
 
 
Killer
Śliweczka


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 328
Wysłany: Sro Lis 09, 2005 8:41 am   

[quote="emilio"]pyzusiu. a czy sa najebani, zacpani? ,mi sie nie wydaje gdyz malo kto siedzi przed kompem i pije/cpa... ludzie wola robic to w pubie/klubie itd (topic w pogawedkach)
[/quote]

No chyba ze jest to Ziuta ;]]

P.S. Starasz sie o przyjecie do PKS ?;/
_________________
-=[ Panic Fear Makers ]=- and -=[ Slaves of Pain ]=-

Powrót do kolebki...
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Sro Lis 09, 2005 10:38 am   

Ciagle roztrzasacie gowno... chillout.
_________________
--------
 
 
 
budzik
NIELUBIANY, prawdopodobnie PKS


Dołączył: 21 Paź 2005
Posty: 75
Skąd: Los Wroclaw City
Wysłany: Sro Lis 09, 2005 11:32 am   

kiler... moze wam trzeba lizac dupe zeby przyjac osobe bo nam nie... to ze sie zgadza z naszymi niektorymi pogladami to juz od razu nie musi oznaczac tego co napisales...

szyna ma racje zjem go na kolacje ;/ :D
_________________
a musisz uwierzyc w siebie, bo wiara czyni cuda, musisz byc waleczny jak lajano juda.
pamietaj ze babilon to jedna wielka obluda, hej bracie hej siostro nie badz dluzej smutna.
 
 
 
shinoda
Człowiek z Krzemu, Hassel the Hoff

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 628
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro Lis 09, 2005 1:26 pm   

Cytat:
szyna ma racje zjem go na kolacje ;/ Very Happy


wtf?

... kanibalizm? zmien forum :-)
_________________


Czasem tak w życiu bywa, że raz pęka serce, raz prezerwatywa...
 
 
Killer
Śliweczka


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 328
Wysłany: Sro Lis 09, 2005 3:14 pm   

[quote="shinoda"]
Cytat:
szyna ma racje zjem go na kolacje ;/ Very Happy


wtf?

... kanibalizm? zmien forum :-) [/quote]

Jush mu to zasugerowalem heh

BTW: Zeby kogos do [S] przyjeli to nie trzeba sie podlizywac, ani prosic... sami biora ;]
_________________
-=[ Panic Fear Makers ]=- and -=[ Slaves of Pain ]=-

Powrót do kolebki...
 
 
budzik
NIELUBIANY, prawdopodobnie PKS


Dołączył: 21 Paź 2005
Posty: 75
Skąd: Los Wroclaw City
Wysłany: Sro Lis 09, 2005 4:26 pm   

ten rym mial na celu przedstawienie co bede jadl na kolacje... Kanapki z szynka... eh udajecie baranow czy naprawde tacy jestescie?? zero tworczego calokrztaltu... ale fajnie wiedziec ze umiecie sie lapac pojedynczych zdan i wymyslac swoja interpretacje ich. niestety bledną. :arrow:
_________________
a musisz uwierzyc w siebie, bo wiara czyni cuda, musisz byc waleczny jak lajano juda.
pamietaj ze babilon to jedna wielka obluda, hej bracie hej siostro nie badz dluzej smutna.
 
 
 
emilio
Śliweczka

Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 151
Wysłany: Sro Lis 09, 2005 5:25 pm   

tak czy owak budziku dostales miano kanibala ;) nie proboj sie klucic ;}
_________________
shit nygga
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sro Lis 09, 2005 6:45 pm   

Kabanosku, tak - jestem wrozka.
_________________
 
 
 
shinoda
Człowiek z Krzemu, Hassel the Hoff

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 628
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro Lis 09, 2005 11:27 pm   

Cytat:
budzik:

ten rym mial na celu przedstawienie co bede jadl na kolacje... Kanapki z szynka... eh udajecie baranow czy naprawde tacy jestescie?? zero tworczego calokrztaltu... ale fajnie wiedziec ze umiecie sie lapac pojedynczych zdan i wymyslac swoja interpretacje ich. niestety bledną.


szyna = szynka? faktycznie jestem baranem... ze tez sie nie domyslilem.... my bad...

ale z drugiej strony... skoro ja udaje barana (badz nim jestem?), nie potrafiac ogarnac moim zerowym tworczym calokRZtaltem Twoich wypowiedzi drogi kolego... to co mam napisac o Tobie... kims, kto nie potrafi pisac w jezyku polskim? (tak, wiem... uwazasz ze umiesz... przykro mi... nie umiesz:D )

widzisz, przez takich jak Ty, ostatnio takze i moja ortografia ulegla pogorszeniu, wlasnie przez czytanie tych durnych (badz mniej durnych) postow nasyconych bledami ortograficznymi. czlowiek czyta. czyta i mu wlaza do glowy takie "calokrztałty". wiec mowie wprost - wkurwiaja mnie bledy Twoje i innych. naucz(cie) sie pisac albo korzystajcie z Worda. przestancie kaleczyc nasz jezyk. o, i tyle. krotko zwiezle na temat.


pozdro

ps. smaczna szynka byla?

ps2. ustawa o jezyku polskim

ps3. nie uzywam polskich znakow diakrytycznych na internecie /tylko w wyjatkowych okolicznosciach, badz przypadkiem/.
_________________


Czasem tak w życiu bywa, że raz pęka serce, raz prezerwatywa...
 
 
Z-Factor
Wisienka


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 33
Skąd: w-wa
Wysłany: Czw Lis 10, 2005 9:44 am   

Pyz .. kurde, ja uwazam Ciebie za inteligentnego i chyba kreatywnego czlowieka.
a Ty zamiast wniesc cos nowego, przypierdalasz sie do kazdej mojej propozycji (7na7)
a tu nie o to chodzi,.. naprawde...

imho, trzeba WSPOLNIE wypracowac jakis kodeks, ktorym moglby sie podpierac Admin.
bo ja jestem za opcja silnego Admina, z pelnia wladzy. ale tylko wtedy gdy
zasady gry sa jasne i sa zaakceptowane przez wiekszosc. bez dyktatury.

a Ty Pyzmenie majac doswiadczenie w adminowaniu powinienes cos zaproponowac.
a nie krytykowac kazda propozycje .. nie idz na latwizne, bo kazdy potrafi krytykowac,
i malo jest takich, ktorzy podchodza do problemu kreatywnie.

tak naprawde tu chodzi o filozofie.. ideologie .. czyli po ludzku, podejscie
do sprawy.

najwyrazniej widac, ze Pyz jest za opcja dyktatury.: "wybierzcie mnie na admina.
to dopiero wam wpierdole, i bede rozkazywal, a wy mi nawet nie podskoczycie, Buhahha
a juz na pewno nie bedziecie mogli zabrac mi mojego slusznego admina Buhahah"

natomiast moje podejscie do sprawy jest takie:
najpierw zasady, pozniej ludzie.
bo zasady sa najwazniejsze !!

dla przypomnienia powtorze, proponowane zasady dla adminow.

1) Admin ZAWSZE, ale to Z_A_W_S_Z_E_ !!! MUSI uzywac REAL NICKA !!!
1.a) admin podszywajacy sie pod innego Admina, ewentualnie podszywajacy sie
pod innego gracza, z miejsca musi byc pozbawiony tego przywileju, czyli Admina!.
1.b) admin podszywajacy sie pod innego admina jest zwyczajna, nieodpowiedzialna
ciota, a admin podszywajacy sie pod innego gracza jest totalnie GLUPIA nieodpowiedzialna ciota.
1.c) sami admini powinni dbac o przestrzeganie tych zasad, czyli powinni kontrolowac siebie nawzajem.
bo moze byc tak, ze wszystkim adminom zostana odebrane prawa admina. przez jedna czarna owce.

1.d) PROPOZYCJA: jesli Admin w wyniku glosowania, raz zostanie pozbawiony funkcji administratora servera.
to jest to dozywotnie !
czyli, jesli ktos raz stracil zaufanie spoleczne, to po prostu koniec. i nie ma przebacz.
taki ktos musi sie z tym pogodzic, LUDZIE mu odebrali status zarzadcy i KONIEC !
napewno zmobilizuje to innych Adminow, i bedzie to pewna przestroga. coby nikt nie poczul sie bogiem.
przeslanie jest jasne: OK ufamy CI (nowy Adminie) ale uwazaj! jesli popelnisz blad to stracisz zaufanie
i juz nigdy nie bedziesz mial prawa ubiegac sie o status admina. masz tylko 1 szanse, a kolejka jest dluga.

2) Admin nie ma prawa toczyc osobistych wojenek z kimkolwiek.

3) status Admina moze byc odebrany, poprzez zwykle glosowanie na forum.
(nic nie jest dane na zawsze) i wiekszosc przesadzi o losie admina.
_________________
^
Z-Factor
_____________________________________________________________________________________
"sztuka jest jak gowno, tego sie nie rozumie to sie czuje"
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Czw Lis 10, 2005 1:36 pm   

W imie zasad ......synu.
A co do tego to uwazam za malo prawdopodobne ze cos CI z tego wyjdzie Factor to jest zwykla szara Polska rzeczywistosc.
_________________
--------
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Czw Lis 10, 2005 9:35 pm   

Kodeks? Jedyne co by bylo sensowne to "rob tak, by bylo dobrze", co jest wzgledne. Nie jestes w stanie przewidziec wszystkiego.

Kiedys probowalem 'naprawiac' ta scene, sorry ale sie nie da.

Naprawianie adminow... Zawsze komus nie bedzie pasowal jakis admin, zawsze komus nie bedzie pasowala jakas decyzja, zawsze ktos bedzie plakal i whinowal. Sprawa jest prosta, admin robi co ma robic i tyle, tj. tepic lamerie (wedle wlasnego uznania), pilnowac w miare porzadku i byc bezlitosnym skurwysynem, chociaz i to nie pomoze ;-)
_________________
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lis 11, 2005 3:45 am   

Cytat:

a Ty Pyzmenie majac doswiadczenie w adminowaniu powinienes cos zaproponowac.
a nie krytykowac kazda propozycje .. nie idz na latwizne, bo kazdy potrafi krytykowac,
i malo jest takich, ktorzy podchodza do problemu kreatywnie.


Za to ty takiego doswiadczenia nie masz i stad twoje neico pozbawione sensu postulaty/propozycje "co admin robic powinien" .
To co pyz napisal to nie krytyka. To realizm. Bo podchodzac realistycznie do tego typu postulatow to trzeba by od nowa scene zbudowac, od zera zmieniac mentalnosc ludzi, postawic od nowa serwery i dac dostep do logow/zmiany konfiga/maplist itp nieograniczony a nie mocno utrudniony (bo taki utrudniony dostep jest na Coolnecie).
Nie da sie tego zrobic, wiec realistycznie patrzac - nie da sie spelnic wiekszosci z twoich pomyslow Z-Factor.
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
wyborca
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lis 11, 2005 9:51 am   

Admini :

1. Kazpex- spokojny , pewnie by się sprawdził
2. Yokai- gra długo w tą gre , bardzo spokojny :wink: Nie ma konfliktów.
3. Kribol- Wiele mu ta scena zawdzięcza , prowadzi lige :P
4. Cazwa- Kobieta , jako jedna z nielicznych potrafi powstrzymac sie od k*******a.
5. Sid- Bo sie sprawdził
6. Kreigus- Gra b.długo w tą gre i napewno sprawdził by sie w roli admina coolnetu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.65 sekundy. Zapytań do SQL: 12