Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Nabor na nowych adminow coolnetu
Autor Wiadomość
orlan
NoOrlan v2.34


Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 68
Skąd: Warszawka
Wysłany: Pon Paź 17, 2005 10:21 am   Nabor na nowych adminow coolnetu

prosze zglaszac propozycje z uzasadneineim na nowych adminow coolnetu bedzie to 6 osob ktore graja + admini clanbase etc. Nie bedzie adminow klanowych bo dyfuzaj haslel jest wtedy zbyc szybka co prowadzi do skasowania wszytskich uprawnień. osobu ze zemienymi iP nie dostana prawa do kikowania i i banowania. Prosze ewentualnei zglaszac swoje RZECZOWE negatywne uwagi ( posty w stylu bo on jest glupi albo lysy czy ma rudego psa beda pomijane). Bez FALMEWAROW please ! kandydaci MUSZA ZNAC KOMENDY LFIRE 2.0 co bedzie sprawdzane.
Nabor zostanie zamkniety 1 listopada (lub wczeniej o ile przez 5 dni nie bedzie nowych postow)
_________________
"Fascism should more properly be called corporatism because it is the merger of state and corporate power." - Benito Mussolini
It IS MY NO TO FASCIST IRAQ OCCUPATION !
Ostatnio zmieniony przez orlan Pon Paź 17, 2005 10:49 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pon Paź 17, 2005 10:36 am   

1. adolf (gra, jest pr0 specem, zna się)
2. kribol (gra, jest pr0, zna się)
3. pyzmen (wkurwia grzdyla, jest pr0 specem, zna się)

4. ziutek (nie wkurwia grzdyla, jest pr0, zna się)

5. vitez (gra, tępi lamerie, zna się) [kick emce zostaje mu wybaczony, tymczasowo ;) ]

6. szyna (gra, jest pr0, nerwus, kopie jak popadnie :D )
_________________
 
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Pon Paź 17, 2005 1:33 pm   

1.adolf
2. krib

- oboje są w porządku ludźmy ale wystarczy im jeden admin [100% że się podzielą, także z pyzem ;])

Na szczęście mają coś między uszami więc admin u nich = bez obaw.

3.pyzmen - [to samo z adnotacją - Nie grasz wiec po kij ci ;p na WOWie nie działa ? :D ]

4.ziutek - białyustok, ulegnie i podzieli sie z ziomami i bedzie to co jest od zawsze ;/

6.szyna - fajnie gra ale admin vote no. Za luźny kolo z niego :D Cały bstok bedzie miał adminy, dalej kicki za 'widzi mi się' Pozatym ile razy dawał już znaki co do tego że admina nie powinien mieć ? :D

Vitez - dziwak z deczka :D ma swoje czasem niezrozumiałe zasady ale zawsze jak coś robi wbrew woli to można z nim o tym pogadać i wyjaśnić sprawę. Zatem jest to chyba jedyna osoba z wymienionych która powinna mieć admina [aczkolwiek rzadko go widze ;p, chyba że się mijamy ]

[chłopaki no offence ;d]

Ja sowich kandydaów nie mam bo sobie nikogo nie przypominam kto powinien na bank mieć admina, ale mam nadizeje ze jak ktoś tu skrobnie to mi się rozjasni ;p

p.s Na bank ludzie z vectry odpadają a sam bstok powinien być pod szczególnym rozmyśleniem bo chłopaki jakieś lewe są ;d

[cze speed ;d ]


p.s2 Admini ligi z teorii powinni mieć adminy na cool bo to [imho] najlepszy server do klanówek [prozac laguje przy wiekszej ilosci osób, euro to rotfl, tpi jakoś tam jeszcze kuleje]
Natomiast są tak dobrani że kilku z nich może borucić wg własnych konfliktów ;d


Czytaj jeżeli adminy mają być na ligę to najlepiej dać tylko sędziom ligówym [jeden na wszystkich czy poszczególne whatever]

Bo ogólnie ustawiłbym electa na 2 osoby i z bańki.
Admin jest rzadziej potrzebny niż korzysta ze swoich przywilejów ;d


omg ale napisałem ide spać cze oł


p.s3 tylko bez jaj typu matrix, smark czy takie ciekawe kandydatury bo to wogóle nie ta impreza ;d
_________________


 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pon Paź 17, 2005 1:57 pm   

ja gram codziennie ostatnio ;)
_________________
 
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon Paź 17, 2005 2:00 pm   

sid, jest sedzia, jest fajny i taki troche 4fun, kribola tez jest fajny i w ogole peace, love ; )
_________________
[;
 
 
 
Nuclear
Śliweczka


Dołączył: 30 Lis 2003
Posty: 358
Skąd: Rosyjskiej wiochy
Wysłany: Pon Paź 17, 2005 2:17 pm   

Ja na twoim miejscu Orlan zostawil bym coolnet bez adminów, tera chociaz "grópa trzymajaca władze" nie podskakuje, nie ustawia po swojemu wszystkich, nie zmienia na siłe ludzi grających sobie na serwie, według mnie dlatego ze nie maja adminów. Zawsze było tak "nie podoba Ci sie cos??? to spierdalaj ... i kick, ban" albo coś w tym stylu. A jak juz chcesz zmienic cos na coolu na lepsze to powaznie sie zastanów nad swoim wyborem zeby znowu syfu na coolu nie bylo.
_________________
http://xm.ctf.pl/ ||| IRC #x|M on quakenet |||
 
 
kazpex 
NASA


Wiek: 40
Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 564
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 17, 2005 3:10 pm   

Popieram kandydatów tych co wymienił pyz.
_________________
"Wymagaj od siebie więcej, niż ktokolwiek inny od Ciebie wymaga."
 
 
 
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Pon Paź 17, 2005 3:17 pm   

Cytat:
Prezes_Kiler wrote
4.ziutek - białyustok, ulegnie i podzieli sie z ziomami i bedzie to co jest od zawsze ;/


zdradz mi przyjacielu na czym opierasz swoje podejrzenia jakobym dzielil sie adminem? ;)
wstarczy ze powiem iz w 'ostatniej edycji adminow na coolnet' owszem przyznano mi go, ale ja jako jedyny sie po niego nie zglosilem, gdyz uznalem wtedy to za zbyteczne... ale pewnie to umknelo twojej uwadze ;) nieprawdaz? ;p
_________________
"Otwieram drzwi do karczmy z buta i staram sie wmieszac w tlum." (c) dorian ;p
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pon Paź 17, 2005 3:42 pm   

Killer mojego admina uzyczylem tylko Kribowi jezeli chodzi o coolnet, bo swojego nie pamietal czy jakos tak. A co do tej listy calej to Adi/Pyz/Krib/Ziuta/Vitez/

Ps. A co do kopania to kopalem jak albo ktos mnie obrazil albo czasem za fejki ;>
_________________
--------
 
 
 
orlan
NoOrlan v2.34


Dołączył: 20 Sty 2003
Posty: 68
Skąd: Warszawka
Wysłany: Pon Paź 17, 2005 4:31 pm   

rozmowa z gg z zw^matrix lat 15

Cytat:
8694638 :: 17:37:07 / S 17:37:06
Siema...zapewniam Cie , ze danie admina np: adolfowi bedzie najgorszym bledem jak mozesz popelnic ponownie...ja jestem zablokowany na forum( adolf mnie nie lubi)...moim zadniem kribol i tylko kribol powinniem miec wladze (admina) na tym servie....

Wyniki szukania:
UIN: 8694638
Pseudonim: mandi
Imię: Mateusz
Urodzony(a): 0
Miasto: Lublin
Status: dostępny

Orlan :: 17:37:54
dlaczego cie zablokowal ?

8694638 :: 17:38:14 / S 17:38:14
bo popelniam bledy ortograficzne:(
8694638 :: 17:38:26 / S 17:38:25
dziwny ten adolf

8694638 :: 17:39:17 / S 17:39:16
gram na serverze 4-5 godzin dziennie w sobote niedziele wiecej i uwazam ze tylko kribol nadaje sie na admina

8694638 :: 17:39:53 / S 17:39:52
pozatym jesli adolf otrzyma admina grzdyl nie ma zycia

8694638 :: 17:39:59 / S 17:39:58
a ten serv jest dla kazdego
_________________
"Fascism should more properly be called corporatism because it is the merger of state and corporate power." - Benito Mussolini
It IS MY NO TO FASCIST IRAQ OCCUPATION !
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pon Paź 17, 2005 4:38 pm   

Cytat:
Orlan:
8694638 :: 17:39:53 / S 17:39:52
pozatym jesli adolf otrzyma admina grzdyl nie ma zycia


ROFL :)

[edit]
wracając do tematu bana dla matrixa - polecam ten topic
[/edit]
_________________
Ostatnio zmieniony przez pyz Pon Paź 17, 2005 5:55 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Muniek
Wisienka

Dołączył: 01 Wrz 2005
Posty: 11
Wysłany: Pon Paź 17, 2005 4:47 pm   

Powinieneś być wdzięczny za blokowanie "mandi" ilośc błędów ortograficznych zmniejsza się proporcjonalnie do czasu jaki nie udzielasz się an forum.

ADOLF NA MINISTRA KULTURY!!!!! (w rządzie Marcinkiewicza :-) )
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pon Paź 17, 2005 5:28 pm   

Matrix nie badz smieszny. Gdybym za bledy ortograficzne rozdawal bany, to mysle ze jeszcze pare osob by je dostalo. Niestety ty nie dostales bana za bledy ( mi to jest obojetne jak ktos pisze... liczy sie sens zdania ), a za nagminne spamowanie wszystkich topicow. Gdybys ty jeszcze wyciagnal z tego jakies wnioski... dlatego to byl juz twoj 3 ban z rzedu :) Pewnie za jakis czas cie odblokuje. Kazdemu trzeba dac mozliwosc odkupienia grzechow :D Zreszta ja tu jestem tylko administratorem. Nie traktuje tego forum jak wlasne podworko. Staram sie zeby wszystkim bylo dobrze, a skoro wiekszosc narzekala na twoje bezsensowne posty to co mialem zrobic ? ;)

Wracajac do adminow. Jak zwykle mozemy liczyc na fajny topic z kilkoma podstronami. Dlatego co by nie zasmiecac... :

1. Kribol - chyba najaktywniejsza osoba w tej chwili na scenie. Dodatkowym argumentem jest to, ze prowadzi lige i napewno admin na coolnet mu sie przyda.
2. Pyzmen - lata praktyki i wlasny server ( prozac ). Admini z adminami innych serverow powinni sie obdarowywac prezentami :)
3. Ziutek - to chyba nie jest zaskoczenie.
4. Kazpex - aktywny i spokojny. Bez emocji podchodzi do tej gry. Mysle ze jak najbardziej powinien miec admina.
5. Shinoda - bo ktos z 'nad morza' musi miec tez dostep do roznych tam przywilejow :)
6. Muniek - pewnie i tak nie bedzie chcial, ale kto powiedzial ze trzeba sie go o to pytac =]
_________________
 
 
 
wegorz
Wisienka


Dołączył: 26 Kwi 2004
Posty: 43
Skąd: biały
Wysłany: Pon Paź 17, 2005 5:44 pm   

A ja tam dałbym dla siebie admina bo kiedys juz miałem i nic złego sie nei dzialo :D
_________________
Misiu...misiu...misiu ale ty masz wielki łeb...co ty na omce jedziesz...???......:pppp---->
 
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Pon Paź 17, 2005 6:27 pm   

ziutek: ok, a czy przypadkiem poprzednio nie dizeliłeś sięadminem? btw skoro ostatnio go odrzuciłeś więc chyba teraz ci nie jest tymbardziej potrzebny? Niemniej ejdnak jeśli się pomyliłem to sorx
szyna: wyraziłem swoje zdanie, nic do ciebie nie mam ale wiem jak to bywa

:wink:

matrix: ten kolo zbluzgał mnie na pół serwa, później topic na forum za nie wiadomo co, czego nie zrobiłem, co mu udowodniłem więc 0 autorytetu ;d

węgorz: białystok i z tego co obiło siętu i tam o uszy lubisiępodlizywać do znanych/dobrych graczy, adminek - neee ;d

Shinoda - kurcze, to dobry typ. Więcej gra niż gada, jak mówi to sensownie ;d. 0 minusów

Kazpex, Muniek - nie kojarze na tyle dobrze by coś powiedzieć ;p

p.s Fajnie jest tak oceniać ludzi :twisted: :twisted: :twisted:
_________________


 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.78 sekundy. Zapytań do SQL: 12