Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Nabor na nowych adminow coolnetu
Autor Wiadomość
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Sob Lis 12, 2005 10:36 am   

Grzdyl nieskomentuje Twego posta bo waski w pasie jestes kolezko...
PS. Ja nie musze miec tam Adma wazne ze ma Go Adi/Pyz. ;)
_________________
--------
 
 
 
wyborca
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lis 12, 2005 11:38 am   

Ale i tak będzie brakowało "Akcji Fejk" autora : Szyny ...
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Sob Lis 12, 2005 12:06 pm   

a kto TY kurwa jestes? wyborca wtf.... i akcje beda ;D BO VITEZ MA ADMINA. ALLELUJA.
_________________
--------
 
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sob Lis 12, 2005 12:19 pm   

hehe... rozbrajasz mnie pyz... widze ze nie tylko prostak ale i mitoman... 'odpowiadam bootbanem'... o lool :D
tak moj ty super administratorze zrob specjalnie dla mnie pare aliasow zebys nie musial tak mocno sciskac zebow... wtedy juz bez zadnego skrepowania bedziesz mogl rozrzucac swoj kał na prawo i lewo...
i pokaz no jaki potrafisz byc kulturalny i jak potrafisz dawac dobry przyklad innym... qrcze teraz bez admina to moge podchodzic do tego w taki sam niszczycielski sposob jak wy wczesniej... flame ooooon...

szyna ty nie tylko w pasie ale i w obwodzie czaski jestes cienki jak najcienszy barszcz wiec pozostaje ci nadrabiac klatka i biodrami (SHAKE THAT ASS!)...

juz wiem czemu prostactwo wsrod 'naj[s]tarszych tej sceny' (jak ktos to tak szumnie nazwal) bylo takie popularne... bo to jest najprostsza metoda... zniszczyc jest najlatwiej... zbudowac cos od nowa to rzecz niewiadoma dla najstarszych (co nie idzie w parze z doswiadczeniem)...
sad but true...

teraz przechodze do opozycji wiec prosze sie spodziewac... :)
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Sob Lis 12, 2005 12:20 pm   

hehehe ostatnie posty fajne ;d
_________________


 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Sob Lis 12, 2005 2:10 pm   

LOL Grzdyl jednak tragiczny jestes niesamowicie...
Ps. Z glowa mam wszystko wporzasiu i o to sie nie musisz martwic, w przeciwienstwie do Ciebie nie musze niczym nadrabiac.
_________________
--------
 
 
 
budzik
NIELUBIANY, prawdopodobnie PKS


Dołączył: 21 Paź 2005
Posty: 75
Skąd: Los Wroclaw City
Wysłany: Sob Lis 12, 2005 2:37 pm   

pyzaty... ;] jak bedziesz rzucal kalem to tak wiesz... nie w kierunku wroclawia :D hehe. dobry text...

szyna nie ma admina, to co z tego i tak mu sie ta robota nie podobala... kopna tu i tam ale to nie jego revir...

grzdyl, trzymam twoja strone bo jestes PKS... ale nie lepiej by bylo odpuscic... wsumie to sie tyczy wszystkich... [S] & [PKS].... po co sie klucic... nie rob drugiemu co tobie nie mile... taka chyba powinna byc podstawowa domena Prawdziwego Admina. nie zaleznie czy jest z [S] czy z innej (ze tak powiem) Gildii...
baj de wej... admin powinien byc bezstronny tak jak to ktos wspomnial. no wiec w naszej sytuacji CTF'a nikt go nie powinien miec. bo nie ma bezstronnych osob. kazdy ma jakis zal, niechec do kogos... Na H*pip* sie chlopaki klucicie. dajcie sobie po razie. i tyle. czasami sie sracie jak dziecko o cukierka. a zeby to bylo malo to jeszcze taka zaje*pip* zawisc... ja mam cukierka i cie rzuce jeszcze papierkiem. hehehe. polefka z 1 kl. a ponoc macie ponad 20/tke. i narzekacie na mlodych.

jedno co moge powiedziec.
Zachowujecie sie jak najprawdziwsze lamy swoim zachowaniem. jak slysze te wasze wypominanie ty taki ty siaki. ja jebie.

:arrow:
_________________
a musisz uwierzyc w siebie, bo wiara czyni cuda, musisz byc waleczny jak lajano juda.
pamietaj ze babilon to jedna wielka obluda, hej bracie hej siostro nie badz dluzej smutna.
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sob Lis 12, 2005 5:34 pm   

Z-Factor... To nie kraj, to nie swiat realny, to wirtualne spoleczenstwo ktore jest udostepnione tylko i wylacznie dzieki zyczliwosci niektorych osob, bo bez nich gowno bys mial. I nie Tobie, ani nikomu innemu *wymagac* czegos od administratorow, bo to oni/my robia/robimy Wam/nam przysluge, nie Wy/my im/nam. Takze spasuj z tonem, a konstytucja to mnie powaliles na lopatki, procedury... Idz na polityka ;) W ogole to uwazam, ze powinienes sie cieszyc, ze w ogole Orlan pozwolil ludziom sie wypowiedziec na temat adminow... Kurde, daj palca to upierdola reke az ramie. :/

Grzdyl, >click<.
_________________
 
 
 
Rezore
Wisienka


Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 74
Skąd: Bytom
Wysłany: Sob Lis 12, 2005 6:08 pm   

hieh budzik dostal bana :shock: :) fajny ma avatar:P
 
 
 
shinoda
Człowiek z Krzemu, Hassel the Hoff

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 627
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Lis 13, 2005 10:47 am   

mnie interesuje kwestia fejkow... nie zauwazylem zadnego punktu dotyczacego fejkow. czyli co, nie mozna ich prosic o zmiane nicka? wiem, ze nie kazdy fejk jest tak w istocie fejkiem, bo pojawiaja sie nowi gracze- ale czasem od razu widac ze jakis 'ziomek', ktory jest pierwszy w teamie i niszczy wszystkich innych skillem, musi byc fejkim, bo nie ma innej opcji :) wiec jak, nie mam prawa wymagac od niego zmieny nicka, badz podania reala? moze na say_person ?
pytam zawczasu, gdyz nie lubie fejkow, szczegolnie tych dobrych /tak, bo mnie klepia:)/ i wole od razu wiedziec, jak sprawy stoja :D

a co do bezproduktywnej dyskusji powyzej... to chyba juz koniec :D

--
_________________


Czasem tak w życiu bywa, że raz pęka serce, raz prezerwatywa...
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Nie Lis 13, 2005 2:21 pm   

fejkostwo to chyab jedno z najgorszych zjawisk na kazdej scenie-nie tylko w q2

osobiscie najchetnej wyjebal bym wszystkich(fejkow) z serwera i dal bana do 28 wieku!
ale przeciez tak sie nie da.. i nie mozna ;/ (niestety)
fejk to ostatecznie tez czlowiek-czy sie to komus podoba czy nie on tez ma prawo do grania jak kazdy inny. trzeba tez spojrzec z jego perspektywy...trudno z niej patrzec ale chyba wypada sprobowac;/

z fejkiem zawsze jest problem bo trudno okreslic czy to nowy gracz czy "ziomek" ;/.. ale fakt, ze mozna by jakos pomyslec jakby ten problem rozwiazac..calkiem nizly jest pomysl z ztym say_pearson i namawianie/zmuszanie do przybrania real nicka

ale moim skromnym zdaniem mozna walczyc z tym( i trzeba!) , vide fejkostwem aczkolwiek uwazam, ze nie da sie problemu rozwiazac do konca wyrzucajac ich z serwa lub banujac. Wyrzuci sie jednego-przyjdzie nastepny albo ten sam tylko pod innym fejkiem. A jesli powyrzuca sie ich za duzo zostanie nas garstka-a chyba nie oto chodzi prawda?

juz to kiedys pisalem ale powtorze-mysle ,ze jedynym wyjsciem jest granie. Granie adminow, granie starych graczy od ktorych oczekiwalo by sie rozsadku i konsekwencji w nickach m.i.n - jest nas jeszcze troche. Jezli wszyscy starsi beda grali na real nickach to moze wkoncu mlodsi wezma przyklad albo sami dojda do tego, ze cos robia zle. Jesli nie? to trudno-milo bedzie chociaz popatrzec, ze jest stara paczka z ktora mozna pograc pogadac i posamiac sie z fejkowania ;]

ps-mysle, ze jezeli musialo by dojsc do kickow-to mozna by pokopac typkow o ksywachw tym stylu: kurwa, chuj, nosze dresy , pierdole was ,huj wam w dupe... takich bym kopnal ;/..reszta niech se gra

wszystko co tu napisalem to tylko moje osob. zdanie ;]

HF
_________________
[DV]eddie ... endless ;)

http://devilsklan.w.interia.pl
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Nie Lis 13, 2005 6:44 pm   

Now it's the time for ET!
_________________
--------
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Nie Lis 13, 2005 7:26 pm   

Cytat:
Yokai:
fejk to ostatecznie tez czlowiek-czy sie to komus podoba czy nie on tez ma prawo do grania jak kazdy inny.


Przywilej, przywilej. Nie mylmy pojecia "prawo" i "przywilej"...

Cytat:
ale moim skromnym zdaniem mozna walczyc z tym( i trzeba!) , vide fejkostwem aczkolwiek uwazam, ze nie da sie problemu rozwiazac do konca wyrzucajac ich z serwa lub banujac. Wyrzuci sie jednego-przyjdzie nastepny albo ten sam tylko pod innym fejkiem. A jesli powyrzuca sie ich za duzo zostanie nas garstka-a chyba nie oto chodzi prawda?


Vitez kopal "chamskich" i "wrednych" fakeow - co z tego wyniklo, widzisz sam.

Cytat:
ps-mysle, ze jezeli musialo by dojsc do kickow-to mozna by pokopac typkow o ksywachw tym stylu: kurwa, chuj, nosze dresy , pierdole was ,huj wam w dupe... takich bym kopnal ;/..reszta niech se gra


Za takie cos to banuje z miejsca, na 3 minuty, do przemyslenia. Aczkolwiek taki typek wraca z seria wyzwik, za co znowu dostaje bana, a potem flame na forum. I nie, nie mowie "zmien nicka drogi graczu o nicku chuj, bo nie podoba mi sie on", tylko dzialam, bo to chyba logiczne ze tego typu nick jest conajmniej nie na miejscu, ale jak typ ma 13 lat, IQ<60 .. to czego oczekiwac?

Cytat:
wszystko co tu napisalem to tylko moje osob. zdanie ;]


Nie malpuj! xD
_________________
 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lis 13, 2005 8:42 pm   

Cytat:

Vitez kopal "chamskich" i "wrednych" fakeow - co z tego wyniklo, widzisz sam.


Ty tez to robiles/robisz i co z tego wynika?
Dokladnie tylko to co ponizej:

Cytat:
za co znowu dostaje bana, a potem flame na forum.


Skarzy sie takie cos, ze niby wolnosc slowa, ze nikt mu nie bedzie kazal pod jaka ksywa ma grac, ze jest w olnym czlowiekiem w demokratycznym kraju (takie argumenty juz na forum padaly wielokrotnie) przez co wolno mu jechac po wszystkich bluzgami i miec debilne nicki.
Niestety... debilkow-fejkerow o parametrach jakie podal pyz - nic sie nie da nauczyc.
Dlatego ciagle mam ten sam podpis :twisted:
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Nie Lis 13, 2005 9:29 pm   

nie no... pierwszy normalny zwrot w moja strone pyś... to chwilowy stan czy moze dluzsze zaplanowane i kontrolowane dzialanie? bo rozumiem ze kalem juz sie narzucales... ;)

szyna... miernik wulgarnizatora wypadl fatalnie... cos sie ostatnio nie starasz... rzuc jakims miesem bo ludzie pomysla zes sie zrobil wegetarianin i trzeba bedzie ci nowa xywe wymyslic np. Burak albo Ogórek :D czy moze... kapusta?

no i czemu zbanowaliscie ludzika? chlopak sie rozkrecal... a wy zescie go zastopowali...
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.78 sekundy. Zapytań do SQL: 12