Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Film q2CTF - uda sie?
Autor Wiadomość
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 12:29 pm   Film q2CTF - uda sie?

Witam..

Poszukuje osob chetnych do wspolpracy nad filmem "Capture The Frag, what the Fuck?". Najlepiej by osoby mialy jakiekolwiek pojecie z czym to sie je, ale i n00by chcace sie czegos nauczyc tez sie przydadza :) .

Pozdrawiam
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
kogucik
Jabłuszko


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 630
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 2:44 pm   

Więcej szczegółów?
_________________

LFCTF4 & LFCTF10 player
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 3:02 pm   

Krib a Tobie co ?
_________________
--------
 
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 3:07 pm   

ale jaja - film ? ;]

powiedz cos wiecej jesli mozesz
_________________
[DV]eddie ... endless ;)

http://devilsklan.w.interia.pl
 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 3:30 pm   

Faktycznie nie napisalem zbyt wiele mozna bylo pojecie FILM odebrac na kilka sposobow, wiec tak:

Jezeli znajda sie osoby chetne do pomocy nad filmem ktorego tytul juz wymyslilem i mi sie podoba heh "Capture The Frag, what the fuck?" to napewno nam sie uda. Chodzi mi o film w stulu jak to dm'owcy robia nakrecony z demek, napewno znacie kilka z nich "Polish frag festival" "Polish frag festival II", jezeli nie to poszukajcie =] www.google.pl.

Programy:

keygrip
demoplay
beefquake
videomach
virtualdub

No i oczywiscie potrzebna jest tez pomoc wszystkich w postaci demek z ciekawymi/smiesznymi/fajnymi akcjami. Ale z tym narazie nie ma co sie spieszyc bo trzeba najpierw osoby ktore by to zrobily.

Lista:
Kribol
Adolf

Do projektu potrzebne jest 5 osob czyli jeszcze 3 :)
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 3:56 pm   

Ja moge pomoc ;) Ale niewiem jeszcze w jaki sposob, bo ani programow nie znam [tzn no cos kiedys tam mialam z nich ;)] ani nie znam sie za bardzo na komputerach :(
Jednakze, moge cos tam pokombinowac =] Np muzyka albo oprawa graficzna, znam sie na fashion :P
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
Ziutek
Harry Potter

Dołączył: 31 Gru 2002
Posty: 337
Skąd: bstok
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 4:35 pm   

ta, niech kazwa zajmie sie artystyczna czescia projektu ;p jak juz bedzie z tym ruszac to przypomnijcie mi o demach ;) mam gdzies na dysku duzo starych rzeczy (2,3,4 turniej w bstoku etc., i pewnie z 2 ligi polskie ;) elo cya
_________________
"Otwieram drzwi do karczmy z buta i staram sie wmieszac w tlum." (c) dorian ;p
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 4:54 pm   

jak bede mial wieksza chwilke czasu to przejrze pare demek i może wylukam jakieś fajne akcje. Bo jak wiadomo muszą być pro akcje żeby film był fajny ;]
_________________


 
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 7:37 pm   

hm...to i ja tyz cos przejrze-noz widelec sie cos znajdzie. Jezeli cos godnego uwagi znajde lub uda mi sie utrwalic - dam znac

Niestety to tyle co moge zrobic. Wymienionych programow nie znam i nie bardzo mam czas sie ich uczyc a watpie szczerze azeby ktos chcial bawic sie w yokaiowa nianke ;]

GL-inicjatywa calkiem pozytywna

btw-dziwne ze nie bylo tego wczesniej :p
_________________
[DV]eddie ... endless ;)

http://devilsklan.w.interia.pl
 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 7:42 pm   

Byly wczesniej, tyle ze bylem wtedy sam zaczalem nawet nad nim prace ale checi odeszly :( , moze teraz sie uda z pomoca innych. Te programy sa naprawde latwe w uzyciu (no moze nie virualdub i wlasnie o niego mam najwieksze zmartwienie), wystarczy tylko chwile poczytac :) . Podkreslam ze do obrobki video nie musza byc akurat te programy ktore podalem, jezeli ktos zna sie na innych to niech sie nie leka i wesprze projekt.
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Pon Paź 31, 2005 7:18 am   

sciagnalem sobie czesc z tych programikow, przeczytalem kilka artykulow w necie( w zasadzie jak to zwykle bywa-jest wszystko) o programach, obrobce, i polish frag f. ,a teraz testuje narazie na swoich starych demach-ale chyba sie musze bardziej przylozyc bo cos sie kopsa ;p

powiem tak-z checia pomoge ale boje sie oficjalnie zapisywac do tej 5 osob bo poprostu mam kupe zajec na uczelni oraz kilka innych dodatkowych-wiec niechcial bym sie teraz afiszowac co to nie ja a potem dac dupy poprostu ;p

wiec o ile to mozliwe bede pomagal na ile potrafie ale jako wolny strzelec- czy bierzesz taka mozliwosc pod uwage ?;]
_________________
[DV]eddie ... endless ;)

http://devilsklan.w.interia.pl
 
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Pon Paź 31, 2005 10:04 am   

Zapomnijcie że krib to zrobi :) on od dzisiaj zaczyna grać w WoW'a i zapomni o całym świecie xD

p.s.
sorry za offtopic ale po prostu musiałem ;D
_________________
 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Pon Paź 31, 2005 10:25 am   

Hehe.. przeciez nie bede robil tego sam :) , ale mam juz plan jak nie bede spac to bede grac w wow'a, a zamiast spania bede robil film :) .

Troche info:
Sklad juz zebrany:

Rezyser: Kribol

Montaz: Kribol, Adolf, Yokai, Kazwa

Aktorzy: Gracze q2ctf

Statysci: Druid, Hunter, Mage, Paladyn, Priest, Rogue, Shaman, Warlock, Warrior


Info co do demek pozniej :)
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
szyna^
Wujas


Dołączył: 29 Gru 2002
Posty: 1826
Skąd: Bstox!
Wysłany: Pon Paź 31, 2005 11:42 am   

ja pomoge nad muza dla Olki ;>
_________________
--------
 
 
 
Adolf 
Robaczek


Wiek: 39
Dołączył: 29 Paź 2002
Posty: 1469
Wysłany: Pon Paź 31, 2005 1:28 pm   

Mam nadzieje, ze w koncu uda nam sie zrobic ten film, bo to nie tyle fajny pomysl, co w pewnym sensie promocja tego moda, a wiadomo ze na nadmiar graczy to raczej nie narzekamy. Odrazu musze tez poinformowac, ze to jest projekt ktory moze zajac pare miesiecy ( samo przegladanie demek to minimum 2 tygodnie ). Dlatego nie bedziemy sie spieszyc, bo pospiech tutaj nic nie zmieni, a jedynie moze utrudnic dokonczenie tego wszystkiego. Odrazu mam tez prosbe do wszystkich - w miare mozliwosci niech kazdy poprzeglada swoje demka na hdd i postara sie posegregowac to w jakis logiczny sposob ( zajebiste, dobre, smieszne, godne pozalowania akcje - to sie wszystko przyda :-) ). Za jakis czas podam ( albo ktokolwiek z teamu robiacego film ) tutaj informacje, gdzie nalezy wysylac te wszystkie demka. Z reszta juz sobie jakos damy rade. Oczywiscie wszelkie sugestie i pomoc zawsze jest mile widziana, bo to jest film o naszej scenie. Ograniczenie teamu do 5 osob ma tylko na celu zapobiegnac powstawaniu jakiegos chaosu czy tez mini-spiec ;)
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.77 sekundy. Zapytań do SQL: 12