Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kribol
Nie Mar 11, 2007 12:57 am
Gdzie sie bawicie Koledzy??
Autor Wiadomość
budzik
NIELUBIANY, prawdopodobnie PKS


Dołączył: 21 Paź 2005
Posty: 75
Skąd: Los Wroclaw City
Wysłany: Wto Lis 08, 2005 4:38 pm   Gdzie sie bawicie Koledzy??

no wiec... tak jak tytół wskazuje jestem ciekaw i mysle ze inni tez chetnie sie dowiedza, gdzie sie bawicie w weekend'y, jakies knajpy, kluby?? moze sami tworzycie jakies miejscowki?? jaka muzyka was bawi?? moze poleca jakies propozycje zaproszen na jakies ciekawe imprezy...

Piszta bo to dobry temat... tylko niech go ktos pomoze rozwinąc...


no wiec jako załozyciel PoSta zapoczatkuje mniej wiecej o co chodzi...

wiec jak wiekszosc wie jestem z WRo... jest to miasto z duuuza iloscia klubow... swoje imprezowanie zaczynam zazwyczaj w czwartki (tzw Studenckje czwartki)... poczawszy od Klubu Reagge "Droga do Mekki", przez inne Puby... "Chill Out", "Maniana"... zazwyczaj po 2 juz w domu leze i chrapie... w piatki to juz bardziej interesuje mnie ruch... ostatnio zaczalem odwiedzac taka zapomniana miejscowke "Szałasss" dawna nazwa Lafete... ale to niezbyt Git'owe miejsce... ale np... "za szyba" czy "Metropolis" to juz takie klubiki gdzie mozna sie poruszac do roznych rytmow. jest tez we Wro "WZ" najbardziej hujowy klub w miescie... rozleklamowany i uwielbiany przez Kenów i Barbee :-) osobiscie bylem tak kilka razy ale nie polecam... no znajda sie nalogowcy co sa tam co tydzien ale to zryci ludzie ;-) . piatek zakanczam rowniez o puzniejszej porze tak miedzy 3/5 rano... w soboty cale miasto huczy i az mi sie nie chce pisac gdzie sie przemieszcam... zazwyczaj w soboty sa koncerty, jakies ciekawe biby co nie czesto sie zdarzaja... w domu zazwyczaj zawitam zawsze 5 rano... no a niedziela... to juz tylko odpoczynek, czasami jakas flaszka na spokojnie... tak to juz jest... ale zeby sobie nikt nie pomyslal tak week nie wyglada kazdy mow (a szkoda) zazwyczaj pienoazki sie rozchodza po takich 2 weekendach... ;D

no wiec koledzy teraz wasza kolej... piszta co uwazata ze warto...

mam na koncie jeszcze kilka innych miejsc ale nie bede wszystkiego pisal... sprawdze jak zrozumiecie sens tego ToPa ;-) wiec pozdrawiam i oczekuje ciekawych wypowiedzi...
_________________
a musisz uwierzyc w siebie, bo wiara czyni cuda, musisz byc waleczny jak lajano juda.
pamietaj ze babilon to jedna wielka obluda, hej bracie hej siostro nie badz dluzej smutna.
 
 
 
szczekus
Śliweczka

Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 128
Wysłany: Wto Lis 08, 2005 5:43 pm   Re: Gdzie sie bawicie Koledzy??

no coz fajny pomysl z topickiem :D

Coz ja jako przedstawiciel (gdyni) trojmiasto ... w wakacje dosyc duzo turystow z polski szczegolnie ale tez z zagranicy aby podziwiac nasze drewniane molo :p ....... wiec dochodzac do setna w poblizu plaży szczegolnie na terenie sopotu mozesz stanac na srodku sciezki na molo i rzucic kamien nie wazne gdzie walnie w poblizu bedzie jakis pub disco czy jakie tam chcecie .. najchetniej zapraszam do vivy i galaxy 2 najlepsze i najwiekszew 3miejscie i najczesciej odwiedzane .... polecam piatki fakt ze dawno nie bylem ale zreguly w piatki spuszczaja bezbarwna nie brudzaca piane na ludzi wiec jest milo ślisko i przez przypadek mozecie wylądowac na jakiejs dziewczynie :D 2 razy mi sie tak zdarzylo ale z czystym sercem moge powiedziec ze przez przypadek ... no fakt raz wyladowal na mie drech ale tego nie bede rozwijal ... (pisze to bo zreguly Kil.j tą czesc rozrwkowej czesci 3city odwiedza)

mi natomiast wystarcza dzikie plaze moze byc glowna w gdyni ale rano gdy zadnych psinek jeszcze nie ma ... i od czasu do czasu chodza na koncerty skandynawskich (szczegolnie ich) polskich i zagranicznych kapel rockowo punkotych z lekką łódką metalu i tego typu klimatu w tak zwanym "uchu" , "undeadworker" .. na dyski nie chodze bo mnie to nie kreci tak jak niektorych moich znajmoych ktorzy chodza na nie by cos "zarwac" . Puby jeszcze nie bo czekam do moich urodzin 13 grudnia i 18 bede mial :) ale watpie zeby mnie to bawilo wole konkretne meskie metalaliczne towarzystwo przy piwku badz piwko + gry fabularne...

jeszcze taki offtopic do kila.j chyba "parlament" tez jest czesto odwiedzany i trendy ?? o ile sie nie myle to tam sistry przybysz graly :p to pozdro :d

b-stokczanie pewnie podadza nazwy "zielona łączka" "urwisty stok" "polamane wzgorze" czy "sloneczna dolina" :p , albo cos z zielenina ..
_________________
eeee......... a nie wazne
 
 
 
ChMiElU!
Śliweczka


Dołączył: 30 Sie 2005
Posty: 117
Skąd: Pooland ;)
Wysłany: Wto Lis 08, 2005 6:06 pm   

We Wrocławiu 11.11 bedzie fajna biba reggae ;] koncerty zaczna sie chyba o 18 ale nie pamietam.. .. zagrają tam Naturale (NDK) i duuuzo duzo innych fajnych kapel;] wiecej na www.onelove.pl -> mnie niestety nie bedzie :( :( :(
 
 
 
budzik
NIELUBIANY, prawdopodobnie PKS


Dołączył: 21 Paź 2005
Posty: 75
Skąd: Los Wroclaw City
Wysłany: Wto Lis 08, 2005 8:15 pm   

heh racja... boba bedzie git. milet tez w normie 30zl. zalezy w jakim czasie przeleja mi kase :)

co do piany to we wro tez nas leja... w Klubie "Amsterdam" :)

hehe fajnie wiedziec co mozna w 3City robic... co gdzie indziej sie dzieje,...?? mam nadzieje ze sie dowiemy... :wink:
_________________
a musisz uwierzyc w siebie, bo wiara czyni cuda, musisz byc waleczny jak lajano juda.
pamietaj ze babilon to jedna wielka obluda, hej bracie hej siostro nie badz dluzej smutna.
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Wto Lis 08, 2005 9:11 pm   

jizas, co za temat ;D

Jesli Budzik dla Ciebie "Droga do Mekki" jest reggae klubem, to ja niewiem, o ktorym ty klubie mowisz ;) swego czasu, co tydzien zasilalam szeregi klientow tego miejsca [dokladniej, gdy otworzyli, czyli 2-3 lata temu, ale ost zjawilam sie tam na 2h] i bardziej ten klub przypomina mi strefe "tekkno".. Naszczescie nie WZtkowo-Radiobarowo-Metropolisowa, ale swoista, acidowa, funkowa [no to zalezy od imprezy :(], gdzie napewno Panow w Bialych Rekawiczkach sie nie spotka i dziwersow takze. Chodza tam ludzie, ktorzy widza w tej muzyce cos wiecej, niz tylko BUMBUM JAZDAAAA. Niestety, takiej muzyki w klubie, nie lubie sluchac ;)
EDIT: Szkoda, ze juz nie sprzedaja piwa w butelkach [Tysiaki Tyskie :D] .. ale ciagle maja +, za te puffy na podlodze i sale dla niepalacych z osobnym DJ ;)

Mańana, tak, najlepsze miejsce we Wro, zgodze sie bezapelacyjnie. Ale czy to pub? Wpadnij tam, po 23 to zobaczysz, ze sala sie bawi w offowych rytmach. Jesli sie uwazniej przyjrzysz, to napewno mnie tam takze wypatrzysz :P Niewiem czy sie orientujesz, ale na necie jest server Mananowo-Bezsennosciowy wymiany muzy :)
Bezsennosc, Chillout - 2gie miejsca, chociaz Chillout lepszy klimatycznie a Bezsennosc powala go muzyka/miejscem do tanczenia [przynajmniej jest jakies :P]. AAA, i jeszcze jeden zajebisty minus Chilloutu - patio w zimie ? Teraz naszczescie wystawili grzejniki, ze "niby" cieplej jest, ale w zimie na bank zostanie to zamkniete, a przez to Czilaucik nasz straci duzo na swoim klimacie, bo przez wlasnie to miejsce jest taki kultowy [moja kolezanka jest managerem tam ;)]
Szalas, la Feta .. n/c z mojej strony. Dalej tancza tam na tym drewnianym stole kolesie w samych ogrodniczkach zfukani i zpigsieni ile wlezie?
Krotka charakterystyka, oczywiscie subiektywna, "klubow" o ktorych nie warto sie rozpisywac:
Metropoliz - 3 poziomy: dwa mucki bialych rekawiczek + jeden na dole z muzyka roznorodna, W-Z- nie warto mowic, same 16 latki, Radiobar - wies :P ,Daytona - w sobote na parkiecie, obok kobiety pojawia sie kolejka zlozona z 10 facetow, Klub 54 - nowoczesnosc [ah, te lustra weneckie nad pisuarami, skad widac dancefloor ;D], FunClub [nowy parowoz] - drogo drogo drogo!, Szuflada - starosc nie radosc ;)

Inne miejsca warte uwagi : Niebo [7 rano, chcesz piwa? Zapraszamy!], ENIGMA [buahaha, mojej uczelnii 'klub' ;D], Fuzon [!], Academicus [pivo za 5 zl w centrum! iha! dobre na rozgrzewke] ..

oy, przesadzilam z tym postem :P Koncze. Sorry, ale akurat kluby we Wro to interesujacy temat, bo sama zamierzam otworzyc jakies miejsce w przyszlosci tutaj. W koncu - Wrocław, 2gie miejsce najbardziej rozrywkowe w PL, zaraz po Wawie [:(]
A tak sie rozpisalam, bo czesto wybywam i sie orinetuje =] I przepraszam, jesli kogos urazilam, tymi moimi okresleniami, ale jak juz mowilam, subiektywnie opisuje przedstawiana scene muzyczna we Wro.

Btw. Miloopa w Insomnii 22.11, za 20 zl :(
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
shinoda
Człowiek z Krzemu, Hassel the Hoff

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 626
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Lis 08, 2005 10:10 pm   

kazwa jak widac spektrum ma szerokie (Baka for teh win!) :D rotfl ;]

w czesci lokali opisanej przez Olke bylem, potwierdzam, fajnie bywa :D
odwiedzajcie Wroclaw, bo warto :)
_________________


Czasem tak w życiu bywa, że raz pęka serce, raz prezerwatywa...
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sro Lis 09, 2005 12:04 am   

Cytat:
shinoda:
odwiedzajcie Wroclaw, bo warto :)


smierdzi Grzdylem.

browar, VO z GTW, S, ewc .. i jest wporzo tez ;)
_________________
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Sro Lis 09, 2005 1:12 am   

:(
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Sro Lis 09, 2005 1:34 am   

Dla osob lubiacych spokojny klimat:

1. Ironforge
2. Stormwind
3. Darnassus

Dla osob lubiacych hardcore:

1. Orgrimmar
2. Thander Blaff
3. The Undercity

UWAGA!
Wszedzie mozna dostac wpierd**
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Sro Lis 09, 2005 5:32 am   

Tja trójmiasto ;d
Viva Club - w sopocie, dobra muzyka techniczna, dobre imprezy.
Galaxy - bardziej taki dresiarski klub, białe rękawiczki itd ale też dobry ;p
Piękni młodzi i bogaci, Kazamaty, Metro itd itp to są gdańskie kluby które warto odwiedzić.
W sopocie istnieją takie małe klubiki z fajnym klimatem.
Z ciekawości można wpaść do Copacabany [też sopot] latynoskie klimaty [driny są tam najlepsze ;p i chyba najdroższe ;d] A klimaty to salsa mniejwięcej ;d raz tam byłem, nie żałuje ale wolę dżamprezować do techniawki ;]
_________________


 
 
 
SiDq
Jabłuszko

Dołączył: 16 Sty 2005
Posty: 703
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Lis 09, 2005 6:39 am   

W 100% zgadzam się z Killerem. Byłem tam na wakacjach w każdym klubie który opisał :wink: W Copabanie sa fajne dziewczynki ; D jeden problem, nie bierzcie ze soba karty tam bo jak pozniej sprawdzi sie konto to ręce mozna zalamac ; p W Viva Club tez bawiłem sie na ostro ;) Zazdroscic mozna tylko im klubow, bo u nas na to tylko metro w czwartek obejdzcie jeszcze, a tak to dres turbo najeba praktycznie wszedzie... :wink:
_________________
[;
 
 
 
budzik
NIELUBIANY, prawdopodobnie PKS


Dołączył: 21 Paź 2005
Posty: 75
Skąd: Los Wroclaw City
Wysłany: Sro Lis 09, 2005 7:04 am   

Kazwa do Maniany zawsze wpadam po 23, i wiem co sie dzieje kolo baru... jak nawaleni mlodzi ludzie skacza do takich hitów jak Maczo :) i inne... wiem bo sam skakalem :-)

no tak zapomnialem "Bezsennosci" - ale jak dla mnie to tam ciekawej muzyki nie ma. nie wiem, ile razy tam jestem to jakies smuty leca... ludzie nawaleni kiwaja sie tylko na boki.
No ale jest rowniez we Wro takie miejsce jak 13-tka. nie myslcie sobie ze tam spotkacie 3nastki. klubi od 21 lat, muzyka wmiare OK, ale nie po to sie tam przychodzi. to najbardziej ekskluzywny klub do podrywow w jakim bylem. z kim bys nie rozmawial/la to zawsze jest flirt... :) WIECEJ TAKICH MIEJSC!!

Pyza ja nie czuje zapachu grzdyla chociarz mieszkam 3 przecznice od niego. wiec przyjezdzaj smialo :)

AAAAAAA bym zapomnial... Kazwa zapraszam do "Drogi do Mekki" w Czwartek... ja zazwyczaj stoje za DJ'ka i macham Koszula :) hue hue... TAKAAAA BIBAAA... NDK, VAVAmuffin - to podstawa w tej klajpie...

ale kaziu w Daytonie powiem ci szczerze ze mi sie podoba... i sie pozmienialo. teraz juz nie ma ze przypada na jedna kobiete 10 facetow... zmalalo do 5... :) a zdazaja sie stytuacje ze nie ma konkurencji... Radiobar... hmmm nie bylem jesczse... Szuflada /o 2 w nocy puszczaja Majkela Dżeksona/, w FunClubie jeszcze nie bylem...

no no... widze ze ludziki sie rozkrecaja...
Pyza pochwal sie gdzie sie bujasz po miscie...
_________________
a musisz uwierzyc w siebie, bo wiara czyni cuda, musisz byc waleczny jak lajano juda.
pamietaj ze babilon to jedna wielka obluda, hej bracie hej siostro nie badz dluzej smutna.
 
 
 
ChMiElU!
Śliweczka


Dołączył: 30 Sie 2005
Posty: 117
Skąd: Pooland ;)
Wysłany: Sro Lis 09, 2005 8:03 am   

Cytat:
TAKAAAA BIBAAA... NDK, VAVAmuffin - to podstawa w tej klajpie...


jak juz mowa o ndk to podaje linka do ich kawałka który zapowiada te bibe o ktorej pisalem wczesniej (onelove)

http://ndk.relaz.pl/www-f...005_Jingiel.mp3

ndk fajnie grają.. w koncu z mojego miasta Wrocławia :wink:
Ostatnio zmieniony przez ChMiElU! Sro Lis 09, 2005 8:09 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
emilio
Śliweczka

Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 151
Wysłany: Sro Lis 09, 2005 8:08 am   

pyza: los madzianrnos przed monitoros - salsa i takie tam klimaty,
hua hua ha ha ha jest balanga obok biurka - techno i ostre podskakiwanie ;) :P joke ;]
_________________
shit nygga
 
 
budzik
NIELUBIANY, prawdopodobnie PKS


Dołączył: 21 Paź 2005
Posty: 75
Skąd: Los Wroclaw City
Wysłany: Sro Lis 09, 2005 8:38 am   

CHmielu jezeli jeszcze nie zauwazyles to Wro nie tylko twoje miasto ;-)

Emilio spokojnie. daj sie wypowiedziec... pyza napewno gdzies wychodzi... prawda??
_________________
a musisz uwierzyc w siebie, bo wiara czyni cuda, musisz byc waleczny jak lajano juda.
pamietaj ze babilon to jedna wielka obluda, hej bracie hej siostro nie badz dluzej smutna.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.83 sekundy. Zapytań do SQL: 13