Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kribol
Nie Mar 11, 2007 12:57 am
Gdzie sie bawicie Koledzy??
Autor Wiadomość
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 10, 2005 3:42 am   

Opowiedzialbym wam o Wawie ale z bibek i clubbingu wyroslem jakies 3 lata temu (oj powaznie zabrzmialo ;) ) wiec nie na czasie jestem.
Za czasow studenckich bylo fajnie... a potem za robote trzeba sie bylo wziac i juz czasu/forsy a i ochoty brak.
Tylko na koncerty czasem wyjde (Pidzama, KULT, Happysad, Akurat, Hurt, TLove, Myslovitz, rozne juwenaliowe okazje) - pofocic 8)

Kribol - slub miales 31.10 czy co? ;)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Yokai 
Jabłuszko
(_)/////D


Wiek: 40
Dołączył: 14 Lis 2004
Posty: 625
Skąd: Świdnik
Wysłany: Czw Lis 10, 2005 6:54 am   

wkoncu ze wszystkiego sie wyrasta i odechciewa sie czlowiekowi latania, skakania... ;/ niestety

lol - krib jaka zagadke rzuciles ;] 1 niedokonczone(w pewnym sensie) zdanie zdominowalo topic ;p
_________________
[DV]eddie ... endless ;)

http://devilsklan.w.interia.pl
 
 
 
emilio
Śliweczka

Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 151
Wysłany: Czw Lis 10, 2005 8:56 am   

Ja od czasu do czasu jade na dyskoteke KOSMOS na Zawadzkie(czestochowa niemal ze)... ok 50 km od bytomia, fajna dyskoteka z 2 parkietami. U góry tluką techno, a na dole dance... jest naprawde sympatcznie, kazdy znajdzie cos dla siebie. obsluga mila, i w miare bezpiczenie :) nie wiedzialem tam jeszcze zadym ;]
W Tarnowskich Gorach (7km od bytka) jest Club Onyx. bardzo fajny, równierz 2 parkiety klimat podobny jak wyzej, z tym ze ten klubik jest w miescie i to juz nie jest bezpieczne ;)
_________________
shit nygga
 
 
budzik
NIELUBIANY, prawdopodobnie PKS


Dołączył: 21 Paź 2005
Posty: 75
Skąd: Los Wroclaw City
Wysłany: Czw Lis 10, 2005 9:48 am   

Vitez a wiec tylko na koncerty powiadasz... przesiadywanie w knajpach na wygodnych fotelach to juz nie twoje klimaty... heh... szczerze, NIEWIERZE. ;]

Emilio powiedzmy sobie sczerze wszedzie nie jest bezpiecznie... czasami mozna wyjsc z klubu i dostac w Łeb od tako... tak wiec bezpieczenstwo to oznacza w moim rozumieniu miec oczy wokol glowy...

kriba wzielo na wyznania, lecz znowu zamknal sie w sobie... proponuje nadac mu xywe "Czlowiek Zagadka". :idea:
_________________
a musisz uwierzyc w siebie, bo wiara czyni cuda, musisz byc waleczny jak lajano juda.
pamietaj ze babilon to jedna wielka obluda, hej bracie hej siostro nie badz dluzej smutna.
 
 
 
Kazwa 
Malinka
egeszegedre!


Wiek: 113
Dołączyła: 14 Gru 2002
Posty: 1006
Skąd: Wroclove! :*
Wysłany: Czw Lis 10, 2005 10:01 am   

31.10 Krib zaczal grac w WoW ;-----) To chyba o to chodzi ..
_________________
endless tears, forever joy!
 
 
 
kozako
Śliweczka
zly jamnik


Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 371
Skąd: z tamtąd
Wysłany: Czw Lis 10, 2005 12:19 pm   

bialystok ;] trybuny, spacerek do hetmana (nocny) i znow trybuny ;] a czasami mozna na meczyk pojsc do sponti ;] i zdarza sie na karaoke erodisko pospiewac :D
_________________
i'm evil so don't fuck with me niach niach :)
 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Czw Lis 10, 2005 12:43 pm   

Dokladnie, ale dobije do 60 lvl i znowu bede typowym polakiem hehe, kwestia 2 tyg :)
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
shinoda
Człowiek z Krzemu, Hassel the Hoff

Dołączył: 22 Sie 2004
Posty: 626
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Lis 10, 2005 1:33 pm   

Cytat:
Kribol:

Dokladnie, ale dobije do 60 lvl i znowu bede typowym polakiem hehe, kwestia 2 tyg :)


marzysz... z tego sie tak latwo nie wychodzi... pyz ma 3 chary na 60lvl i gra dalej...
ja przez ponad 5 miesiecy dawalem rade uciec od wowa... ale wrocilem... na szczescie ta gra nie robi juz na mnie takiego wrazenia co kiedys :D
abstrahuje juz od tego, ze w 2 tygodnie nie zrobiwsz 60 /tzn tego, co Ci brakuje -> 3 tygodnie moze... z pomoca pyza...)

_________________


Czasem tak w życiu bywa, że raz pęka serce, raz prezerwatywa...
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Czw Lis 10, 2005 3:50 pm   

No moze przesadzilem z tymi 2 tygodniami, bo jakos w niedziele bede mial 40 lvl :) (koniec z uzywaniem nog jako srodka transportu =]). 3 tyg tak powinno mi sie udac, a pyza jak pyza pomaga bo wcale nie jest EVIL jak wiekszosc sadzi :)

Wracajac do topicu to moge powiedziec jeden klub godny polecenia Heaven, muzyka niczego sobie, klimat OK, a co najwazniejsze brak dzieciakow wstep tylko 21+.
_________________
KiTkAt > ALL
.
 
 
 
Rezore
Wisienka


Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 74
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw Lis 10, 2005 4:34 pm   

to jest cos w stylu starcraft lub diablo albo cos innego??
 
 
 
emilio
Śliweczka

Dołączył: 30 Cze 2005
Posty: 151
Wysłany: Czw Lis 10, 2005 4:55 pm   

to jest w stylu +18lat :D wiec nie pytaj :P
_________________
shit nygga
 
 
Rezore
Wisienka


Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 74
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw Lis 10, 2005 5:15 pm   

Ciebie kabanosku nie pytalem :wink:
 
 
 
budzik
NIELUBIANY, prawdopodobnie PKS


Dołączył: 21 Paź 2005
Posty: 75
Skąd: Los Wroclaw City
Wysłany: Czw Lis 10, 2005 5:38 pm   

panowie prosze was... bez takich... wystarczy ze szyna jest ;]
_________________
a musisz uwierzyc w siebie, bo wiara czyni cuda, musisz byc waleczny jak lajano juda.
pamietaj ze babilon to jedna wielka obluda, hej bracie hej siostro nie badz dluzej smutna.
 
 
 
Prezes_Kiler
Jabłuszko


Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 562
Skąd: P(r)oland/Gdańsk
Wysłany: Czw Lis 10, 2005 5:45 pm   

Rezor GOOGLUJ
co nie zmienia faktu że gierka albo wciąga ludzi albo odrzuca ;d
jestem z tej drugiej grupy ;p
Wole inne pożeracze czasu ; ]
_________________


 
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lis 11, 2005 3:39 am   

Cytat:
Vitez a wiec tylko na koncerty powiadasz... przesiadywanie w knajpach na wygodnych fotelach to juz nie twoje klimaty... heh... szczerze, NIEWIERZE. ;]


Nie masz zadnych podstaw by mi nie wierzyc. To ze ty (i zapewne wszyscy twoi znajomi) tak lubisz i robisz wcale nie znaczy ze wszyscy ludzie na swiecie sa z tej samej gliny ulepieni albo w tym samym wieku :P .
Nie tyle nie moje klimaty co po prostu z tego wyroslem.
Ale tez nie zamierzam cie przekonywac - zyje swoim zyciem, ty zyj swoim zyciem, wierz sobie w co chcesz i mow co chcesz... ale zauwaz ze z nas dwoch to chyba ja o wiele lepiej wiem co i gdzie JA lubie robic i czyjas wiara ma nic do tego ;)
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.61 sekundy. Zapytań do SQL: 13