Capture The Flag (ctf.pl)
Forum dyskusyjne CTF.PL

archiwum - No i doczekalem sie w koncu bana za darmo :)

burtlee - Pią Wrz 03, 2004 5:06 pm
Temat postu: No i doczekalem sie w koncu bana za darmo :)
Khmmm.... chcialbym podziekowac wszystkim za mila wspolna gre na Euro-Necie w ostatnich dniach :) I to by bylo na tyle, bo dzis wlasnie kolega RoA.sheep (o ile mnie pamiec nie myli) zrobil mi piekna niespodzianke w postaci bana. Fajny kawal, rozbawilo mnie to rzeczywiscie. Tym bardziej, ze nie bylo zadnego powodu.

Moze spotkamy sie czasem na XS4ALL ;-)

pozdrowienia,
Pasikonik

Adolf - Pią Wrz 03, 2004 5:14 pm

Hi =]
Lepiej olac euro-net, popierdoleni admini i lanowcy to za wiele =]
btw. sheep to wegorz albo ozzy, admini servera, takie dwa male krzykacze, anyway, szkoda ze roa zeszlo na psy :/

Magnus - Pią Wrz 03, 2004 5:16 pm

i straszny lag
brzoza - Pią Wrz 03, 2004 5:35 pm

nie to co u mnie... brak adminow nikt nie ma laga, nikt niema lana.... i wogole .. odjazd ;P
shinoda - Pią Wrz 03, 2004 5:36 pm
Temat postu: Re: No i doczekalem sie w koncu bana za darmo :)
Cytat:
pozdrowienia,
Pasikonik


bywaj :wink:

Adolf - Pią Wrz 03, 2004 6:07 pm

Cytat:
brzoza :
nie to co u mnie... brak adminow nikt nie ma laga, nikt niema lana.... i wogole .. odjazd ;P

... i nikt nie gra, co nie oznacza oczywiscie, ze server jest do dupy - frag.givers po prostu rox !

burtlee - Pią Wrz 03, 2004 6:15 pm

a gdzie grac, jak inne serwery przewaznie puste?
Adolf - Pią Wrz 03, 2004 6:28 pm

Proste - idz na inny server :) Problem polega na tym, ze budzi sie taka larwa o 8 rano i odrazu idzie na euro-net, bo tam ma lana .. no i tak sie server zapelnia, bo ludzie przegladaja w ase czy tam gamespy kto gdzie gra i wchodza potem na euro-net :/ A prawda jest taka, ze przynajmniej polowa ludzi woli inne servery i jak tylko dasz info, zeby przejsc na inny serv, to mysle ze bez problemu pozbierasz dobra ekipe, trzeba tylko chciec lol ;-)
Kazwa - Pią Wrz 03, 2004 6:34 pm

Za darmo to sie dostaje w dupe, a nie bana .. co zrobiles? przyznaj sie. ;)

A jak znam Wegorza, to napewno nie dal ci go zadarmo. I adi, -roa- nie zeszlo na zadne psy :oops:

Adolf - Pią Wrz 03, 2004 6:37 pm

Cytat:
Kazwa :
Za darmo to sie dostaje w dupe...

Chcialabys ;-)
Cytat:
Kazwa :
A jak znam Wegorza, to napewno nie dal ci go zadarmo. I adi, -roa- nie zeszlo na zadne psy :oops:

A ja go nie znam i dlatego go oceniam obiektywnie. Gdyby nie to, ze mam tyle demek i brak checi, to poszukalbym ci pare ciekawych "filmikow" jak wegorz sobie urzadza mala rzeznie (ban4all) na euronecie, tak, dla jaj .. pewnie byl pijany, bo teraz to trendy, ale to wcale go nie tlumaczy :/
btw. jezeli takie osoby jak wegorz sa w roa, to mozemy mowic juz o psach, nawet rasowych heh

burtlee - Pią Wrz 03, 2004 7:12 pm

hehe, to bylo mniej wiecej tak:
Gralem w przeciwnej druzynie, niz sheep. Wygralismy zdaje sie... Plansza koncowa.
sheep: "Ja pierdole"
ja: "co pierdolisz? deske? :) "
sheep: "twoja dupe"
ja: "a to fajnie sie sklada, bo ja to nawet lubie :) "
...
nastepuje zmiana mapy.
Mija jakas chwila, odzywam sie w koncu:
ja: "sheep, czy ty naprawde mnie nie lubisz, kolego? :) "
sheep: "a chcesz sie przekonac?"
ja: "no pewnie"
sheep: "chcesz niespodzianke?"
ja: "niespodzianke? zawsze!"
i po chwili "You were kicked"

Pozniej probowalem sie polaczyc, ale wiadomo - "your IP address is banned".

To tyle w tym temacie chyba... Nic wiecej nie bylo. Ocencie sami: smieszne to bylo czy raczej zalosne?

pozdr.
Pasikonik

pyz - Pią Wrz 03, 2004 8:26 pm

[złość] weź wypierdalaj smutny człowieku, napisałeś na tym forum 4 posty i tylko po to by się pożalić, że ktoś Cię kopie/banuje, idź sobie na xs4all i spierdalaj z polskiej sceny frajerze [/złość]

To co pisał Adolf, jest IMHO prawdą - wchodzi LANowiec sobie bo tam mu najlepiej, a że w B-stoku jest 80% graczy polskich obecnie no to cóż... Serwery stoją odłogie, jest tłok na euro, to 5 osób się dobija na chama na euro zamiast iść na inny, a jak już jeden pójdzie to nikt nie przyjdzie bo wszyscy idą tam gdzie tłok... niestety przeciętne IQ polskiego gracza jest niskie, trzeba się z tym pogodzić i mieć nadzieje, że razem z wiekiem, wzrośnie IQ (niektórzy mają marne szanse..)..

Anyway:
vote ban burtlee
vote yes

brzoza - Pią Wrz 03, 2004 8:29 pm

no i euro czesto pada.... :/
shinoda - Pią Wrz 03, 2004 8:30 pm

a to niespodzianka... :shock:
Adolf - Pią Wrz 03, 2004 8:33 pm

no co ty pyz, banowac burta ?:) chyba za duzo dzis wypiles =]
PogromcaDziewic - Pią Wrz 03, 2004 8:35 pm

omg chodz na cool, prozac, frags.givers czy tam xs

ale najlepiej wieczorami bo wtedy ludzie normal w miare są....

shinoda - Pią Wrz 03, 2004 8:52 pm

Cytat:
omg chodz na cool, prozac, frags.givers czy tam xs

ale najlepiej wieczorami bo wtedy ludzie normal w miare są....


taaaa, pijaki same :wink:
a w dzien co - nienormalni sa? ja tez gram w dzien :twisted:
....no dobra ja to zly przyklad normalnego :(

Trigger - Pią Wrz 03, 2004 9:36 pm

e no jesli to ten burtlee ze starego dobrego ping no more
to pyz pojechales troche :
to weteran q2 ctf a nie zaden wegorzo podobny histerycznie-oszolomiony malolat,
zasluguje na troche szacunku a nie taka jazde.

mero - Pią Wrz 03, 2004 9:56 pm

dramat panowie, naprawde dramat to co tu sie dzieje
Ziutek - Sob Wrz 04, 2004 12:19 am

:) innego burtalee chyba nigdy nie bylo :)
pyz - Sob Wrz 04, 2004 9:20 am

nie lubie typa odkąd pamiętam, a że jest oldschool to inna kwestia. fakt faktem, jego wszystkie posty na tym forum to żalenie się, że dostał kopa/bana, reasumując, gość jest żałosny i niech nie zaśmieca forum swoimi postami, jeśli jego udział w scenie ma się ograniczać do płakania, jaki to on nie jest poszkodowany.

p.s.
---- kliknij.

wegorz - Sob Wrz 04, 2004 10:39 am

buahahahhahahahahahahhahahahahhah abuahahahahahhahahahahha buauahahahhahahaha i jeszcze arz buahahahhahahahahahahhahehheheh
normalnie padlem ze smiechu az sie poplakalem heheheheh
1. bruttlee czy jak ci tam nie dostales bana za darmo i przytocz cala rozmowe lol? buahahhahah :)
2.TAk sheep to ja czyli wegorz a nie zaden ozzy i najciekawsze jest to jak ktos tu przytoczyl ze uzadzam sobie ban party tak ? ze banuje wszystkich dla zabawy ta ? ostro heheheh raz tak bylo btw
3.KOmu nie pasi ten serv to niech nie gra proste ;)
4.Adi jak mnie tak nie lubisz to zrob kampanie przeciwko euro i mnie bedzie mi bardzo milo (kazdy bedzie mnie znac)
5.Nie ma to jak pozadne forum buahahahhahahahahhahahahahhaha

i 6 kurwa NIKT KURWA NIE DOSTAJE BANA ZA DARMO I NIE PIERDOLCIE SMUTOW I CHCIALBYM POWIEZDIEC ZE ADOLF NIE JEST LEPSZY SKURWYSYN ODEMNIE JESLI CHODZI O ADMINY WIEC NIE WIEM PO CO SIE PROJESZ CZLOWIEKU JA CIE NIE OBRAZAM WIEC I TY MNIE NEI OBRAZAJ A JAK BTW BRUTTLEE JAK BY CI TAK BARDZO ZALEZALO NA EURO TO BYS DO MNEI ZAGADAL BOZE !!!!!!

burtlee - Sob Wrz 04, 2004 11:46 am

Pyz, Wegorz: chlopaki, ale wy jestescie zabawni.

Po pierwsze - nie zale sie nikomu, bo nie ma powodu. Napisalem o tym incydencie, bo mnie po prostu rozsmieszyl. Takie rzeczy nie zdarzaja sie na zachodnich serwerach, a u nas sa na porzadku dziennym. Gdzie sie podziala wspaniala scena polskiego CTF, o ktorej piszesz?Dzieki "zabiegom" milosciwie nam panujacych pseudo-adminow scena schodzi na psy. Wszyscy wsciekaja sie na siebie, obrzucaja innych graczy obelgami z byle powodu. Zero kultury, zachowanie na poziomie 12 latka (sa oczywiscie pozytywne wyjatki).

W sumie to nawet chyba podziekuje za tego bana - wykorzystam swoj czas na bardziej rozwijajace zajecia :)

Wegorz, skoro twierdzisz, ze zasluzylem sobie na bana, to wal smialo - niech sie wszyscy dowiedza, jaka ze mnie lama :) Opisz sytuacje, zacytuj rozmowe, jesli o czyms zapomnialem (tylko nie traktuj tego zbyt serio, bo ja juz teraz tarzam sie ze smiechu. Tym bardziej, im bardziej sie wsciekacie).

pozdr.4ALL
Pasikonik

burtlee - Sob Wrz 04, 2004 11:57 am

Acha, bylbym zapomnial - jeszcze taka ciekawostka.
Pyz z pewnoscia ma wiele powodow by mnie nie cierpiec :) Chlopak wykazuje naprawde mnostwo energii i zapalu w walce z moja skromna osoba. Powod nie wazny (nigdy zreszta nie zostal jasno okreslony). Kiedys podczas gry Pyz wszedl na serwer i zaczal mnie obrzucac wyzwiskami. Trwalo to chyba z 10 minut, a poniewaz calkowicie go ignorowalem, ktos z graczy dal mu do zrozumienia, zeby odpuscil... Wtedy Pyz zaczal bawic sie w kopanie mnie z teamu na spectatora. Powtorzyl to chyba z 5 razy, ja za kazdym razem zmienialem team tylko po to, by po paru chwilach znowu wyladowac na specu. Raz bylem w blue, potem w red, potem na specu i tak w kolko. Karuzela Q2 :)

Panowie, jesli uwazacie sie za wzorowych reprezentantow sceny CTF, to ja chyle czola. Widocznie zasady sie zmienily, a ja tego nie zauwazylem :)

BTW: zakladam swoj anty-fanklub. Czy oprocz 2 wyzej wymienionych panow ktos jeszcze chce sie zapisac? :)

Magnus - Sob Wrz 04, 2004 12:32 pm

Cytat:
buahahahhahahahahahahhahahahahhah abuahahahahahhahahahahha buauahahahhahahaha i jeszcze arz buahahahhahahahahahahhahehheheh
normalnie padlem ze smiechu az sie poplakalem heheheheh


Potrafienie śmiać się z siebie i z własnych ułomności to cenna umiejętność węgorz. Bravo! Popracuj jeszcze nad kuturą i wnętrzem swej głowy, a będzie spoko.

duke - Sob Wrz 04, 2004 1:18 pm

wiecej buhaha chyba nie mozna bylo w tej wypowiedzi zmiescic ;]
Kazwa - Sob Wrz 04, 2004 2:39 pm

Pasikonix, a jesli ty masz byc przykladem sceny ctf'owej to tez chyle czola. Nie raz widzialam, jak po przegranej mapie wyzywales swoich od lam i idiotow. Dostales bana za pewne takze przez to, ze masz nie wyparzony jezyczek :)

EOT .. Pozatym, moglbys sie zglosic do Wegorza i zapytac dokladniej ocb z tym banem i czy nie moglby go cofnac, a nie zalisz sie nad swoim poor live kwakowym na forum .. Smutne :cry:

Sensei - Sob Wrz 04, 2004 2:43 pm

Byłem na servie i widziałem co zaszło. Pasikonik został wywalony bez powodu bo węgorz chciał pokazać jaką to on ma władze.
pyz - Sob Wrz 04, 2004 2:48 pm

Burt, nie zasługujesz na to, by moja osoba znalazła się w Twoim zasranym anty-fanklubie, jesteś zbyt płytki. Pozatym Twoje znaczenie słowa kiedyś odwołuje się *AŻ* do 3~4 tygodni wstecz, ciekaw jestem jak mówisz o tym co było rok temu, pewnie "dawno dawno temu, za górami, za lasami..." :/ Jesteś żałosnym pojebem jak dla mnie, nie lubie Cię odkąd poznałem, pozatym nie będe z Tobą więcej dyskutował, chcesz udzielać się na forum? Prosze bardzo, ale napisz choć raz jakiegoś posta który swoją treścią pokazuje coś innego niż "jestem pokrzywdzony bo mnie kopią/banują", jeśli jeszcze jeden Twój post (zalatujący na żale/kłótnie) znajdzie się na tym forum, napewno go skasuje, miej to na uwadze. Miłego uży(szkodni)tkowania forum, a teraz idź w pokoju z Chrystusem bracie.

p.s.
jak piszesz "po pierwsze", to chociaż dodaj "po drugie" :/
p.s.2
Ty masz chyba mgr o ile pamiętam, albo mgr inż. - a że tak się zapytam, z jakiej dziedziny? bo ogólną wiedzą nie grzeszysz..

shinoda - Sob Wrz 04, 2004 2:52 pm

flamewar :twisted:
wegorz - Sob Wrz 04, 2004 3:25 pm

heheheh powiem ci za co dostales bana za GLUPOTE( powiedzmy) i bardzo sie ciesze ze take pojoby jak ty nie bedą grac na euro i kazdy kto rowniez uwaza mnie za takiego proszę nie grac na euro nie trzeba ja nie zapraszam
btw. wyprzedzajac wypowiedz adolfa na moj temat ktora sie zapewne ukaze przypomnij sobie jak to nie tak calkiem dawno temu dostalem od ciebie bana (full bana) na coolnet tylko dlatego ze tam wszedlem to jest lol ;-) ale ja nie smutam sie wszystkim lol2
zyj w pokoju brutlee i pozdrow ludzi na xs odemnie pa

PogromcaDziewic - Sob Wrz 04, 2004 6:06 pm

omg se flamewary robicie
po co na tym forum sa admini?
usuwac posty nienatemat...

pierdole zaczynacie sie w huj wyzywac a temat jest zwiazany z banem a nie ze ktos kogos nie lubi...
pozatym na huj wy sie kickacie banujkecie itd???
WEGORZ JAKO PRZYKLADNY ADMIN UZYWAJ SHUTUP
RESZTA UZYWAJCIE IGNORE
pozdro
p.s mam wyjebane ze tyle razy przeklinalem ...

Adolf - Sob Wrz 04, 2004 6:12 pm

Gdyby nie flamewars, to tutaj sie nic nie dzieje :)
Jest git, jak ci przeszkadza, to wyjdz =]

omen - Sob Wrz 04, 2004 6:39 pm

he he ;) dobry flamewar nie jest zly ;o
pyz - Sob Wrz 04, 2004 10:55 pm

omen, masz chujowy avatar, zmień go :)

edit:
no, taki już lepszy :)

PIELUCHA - Nie Wrz 05, 2004 3:25 am

ludzie co sie dzieje...hmm moze uznacie mnie za jakiegos nienormalnego or cos...a Ty krzysiek zapodasz ze pisze tylko posty by kogos bronic or cos...ale co sie dzieje...w jednym tym poscie mozna by z 50 przeklenstw wylapac...kaszub tu wogole zaglada ???
bo wydaje mi sie ze forum wybiega chyba nie w ta strone co trzeba...
Panowie...uspokujcie sie...przeciez mozna sie bluzgac wyzywac itd kulturalnie no nie ??
a szacunek mimo wszystko dla oldschoolowcow sie nalezy !

pyz - Nie Wrz 05, 2004 8:50 am

Od kiedy przekleństwa są zabronione na forum? ;>
Ty napisałeś *aż* 19 postów, a weź wyłap sobie jego posty, najlepsze jest zestawienie 2 pierwszych, pozostałe są 'dodatkami' ;> więc naprawde gdy widze coś takiego, to mną o ściany rzuca że koleś włazi tu tylko po to by się pożalić.

-=ff=-alien3 - Nie Wrz 05, 2004 11:34 am

dwie rzeczy narzucają mi się od razu:

1st: Burt, jesli to co cytujesz jest zgodne z rzeczywistością to po prostu sam się prosiłeś o "niespodziankę" ;)

2nd: To co się dzieje na tej scenie (na tym boardzie) jest po prostu załosne.

Adolf - Nie Wrz 05, 2004 11:56 am

a3 narzekasz :)
tu sa 2 typy ludzi :
- ci ktorzy cos pisza
- ci ktorzy wchodza i pisza ze wszystko jest zalosne
zalosne, naprawde :P

Adolf - Nie Wrz 05, 2004 12:21 pm

btw. wegorz :

-=ff=-alien3 - Nie Wrz 05, 2004 1:06 pm

Cytat:
Adolf
a3 narzekasz :)
tu sa 2 typy ludzi :
- ci ktorzy cos pisza
- ci ktorzy wchodza i pisza ze wszystko jest zalosne
zalosne, naprawde :P


jeśli ci pierwsi pisaliby z sensem, to nie byloby tych drugich :P

burtlee - Nie Wrz 05, 2004 3:09 pm

aaaahhhh BIG LOL :) Nie ma to, jak rzeczowe argumenty w dyskusji.
- przepraszam, ktora godzina?
- wypierdalaj pojebie!
- ludzie, ten czlowiek chyba ma problem...
- wypierdalaj pojebie, jestes zalosny!
(i od nowa i jeszcze raz...)

Pyz, przypominasz mi szczekajacego ratlerka mojej sasiadki. Czyzbys byl z nim spokrewniony? Eee... chyba nie, bo ten piesek (chociaz maly i wredny) jednak jest rasowy. Szczekaj dalej, tyle mozesz. Szczekaj glosno, niech wszyscy slysza. Uwielbiam jak robisz z siebie blazna.

Alien3: masz racje, sam sie prosilem o bana :)

Wegorz: wszyscy wiedza, ze admin ma zawsze racje. Gracz jest gosciem na serwerze i musi przestrzegac pewnych regul. Ale admin rowniez powinien dawac przyklad swoim zachowaniem. Serwer ma sluzyc wspolnemu dobru i zabawie wszystkich graczy. Jesli jestem niemile widziany na Euro-necie, wystarczylo poprosic o wyjscie.
Na konkretne pytanie za co byl ban masz tylko odpowiedz w stylu Pyzmena (za glupote, ty pojebie). Zastanow sie lepiej nad soba.

vitez - Nie Wrz 05, 2004 4:45 pm

Cytat:
Pyz, przypominasz mi szczekajacego ratlerka mojej sasiadki. Czyzbys byl z nim spokrewniony? Eee... chyba nie, bo ten piesek (chociaz maly i wredny) jednak jest rasowy. Szczekaj dalej, tyle mozesz. Szczekaj glosno, niech wszyscy slysza. Uwielbiam jak robisz z siebie blazna.


No, no... coraz ladniej... zaczyna sie sliczny flamewar w stylu pl.comp.os.advocacy ;) . /me idzie po piwo i chipsy i rozsiada sie wygodnie na wersalce 8)

brzoza - Nie Wrz 05, 2004 5:21 pm

Cytat:
/me idzie po piwo i chipsy i rozsiada sie wygodnie na wersalce 8)


Oho Vitez wam sie rozklada na wersalce... bedzie ostro.. no chlopaki do boju ;P

pyz - Nie Wrz 05, 2004 5:26 pm

Ja mam do powiedzenia tyle: *PLONK* pokemonie :-)

Każdy jego kolejny post w tym temacie będzie kasowany, ten jeden zostawiłem, żeby nie było, że boje się krytyki mojej osoby, i że ja musze mieć "ostatnie słowo" :P

p.s.
a to może niektórych zaciekawić

Adolf - Nie Wrz 05, 2004 5:45 pm

ee pyz, nie kasuj postow =]
juz tyle razy ci to mowilem! :P

Magnus - Nie Wrz 05, 2004 6:48 pm

Jakie masz powody by kasować jego posty? Bo ja żadnych nie widze. Ty uważasz je za bezsensowne twoja sprawa, a że masz do niego jakis afekt nie daje Ci powodu do niszczenia jego twórczości. IMHO jego posty nie odbiegają sensownością od reszty. A poza tym dobry flamewar nie jest zły.
keet - Nie Wrz 05, 2004 8:54 pm

Wegorz powiem ci w skrocie lepiej scisnij tam i nie cwaniakuj tak ze masz admina mialem podobna sytuacje co burt. nie gralem w q2 chyba od 2 lat,dopiero co sciagnalem dowiedzialem sie gdzie sie gra wchodze se na server euro. Leci mapka , potem rail arena gra jakis r0a.sheep koniec rail areny jego druzyna akurat przegrala i napisalem "ciency jestescie jak dla nas :D " a ten do mnie podjezdza czy chce niespodzianke.Ja ze bardzo chetnie a tu widze "kick".Chlopie przybastuj troche radze ci.I dla burt'a zdejmij bana bo to jeden z nielicznych porzadnych graczy ktorzy pozostali.Tak przy okazji siemanko burt i co tam u ciebie :]Nie gralem juz dluuugo i jakos mnie nie ciagnie kiedy takich fredzli widze.Chyba w jakims przedszkolu kupili komputery i internet zalozyli bo tyle osob z bialego zaczelo grac.Srednia wieku ponizej 12 lat zdaje mi sie.
burtlee - Nie Wrz 05, 2004 8:55 pm

Nie ma obawy.
Wiecej moich wypowiedzi na ten temat nie bedzie. Zaden to flamewar - raczej lamewar :)
Lece grac, nara.

burtlee - Nie Wrz 05, 2004 9:02 pm

O, Keet :) Kope lat, chlopie. Ostatnio chyba sie widzielismy na naszym slynnym (ostatnim) zjezdzie PnM w Krakowie. Byl Rejs, Czupi, Klipsa, Kiler... cala banda [P] tez byla. Najlepsze bylo to 3-godzinne szukanie taniego hotelu nad ranem, hehe.

U mnie wszystko super. Zdrowie jest, zona jest, humor jest, kasa jest. Mam nadzieje, ze tak bedzie nadal, bo wlasnie zrezygnowalem z pracy i zakladam wlasna firme. Jak chcesz pogadac, to lepiej poza tym forum ;-)

keet - Nie Wrz 05, 2004 9:42 pm

No chyba krakow byl ostatnio.A to bylo daaawno.Pamietam jak z pungem i z toba ostro naginalismy za tym hotelem heh.Gdzies tam w szafeczce mam jescze koszulke tak wogle ktorej byles projektantem ;]daj jakies namiary swoje icq albo gg bo nie mam do ciebie zadnego kontaktu.To z dawnego PnM to tylko ty chyba zostales na scenie i dzielnie walczysz :D
burtlee - Nie Wrz 05, 2004 10:00 pm

koszulke tez mam do dzisiaj :) Zakladam ja do sprzatania mieszkania. Raz zalozylem jak szedlem na silownie, ale sie koledzy przestraszyli ;-)
Moj ICQ: 1810702, GG: 1944957

Jimi - Pią Wrz 10, 2004 8:55 am

Oj Oj!

Wybaczcie ze sie odzywam bo nie wiem czy mam do tego prawo nie bedac aktywnym graczem. Chodzi o to cobym bana nie dostal...

---- (chwila ciszy - slysze brak sprzeciwow) ----

Wypowiem sie jednak bo widze razace podobienstwo osoby (nie wytkne palcem) wiecznie szukajacej sytuacji do zaczepki i majacej strasznie ciezka gadke do Osoby pyzmena (pyza oczywiscie bez urazy - personalnie nic do Ciebie nie mam). Przegiecie polega na tym ze wszystkie regulaminy traca sens bo bany sa wydawane przez wg.mnie "pseldo adminow" wedlug wlasnego widzimisie, a kasowanie postow "niepokrywajacych sie z tematem topicu" jedynie u 1 osobyb bioracej udzial w rozmowie jest zakrawa na ciezka zlosliwosc i impulsem do dzialania dla osob ktore te tak obsadzily bodz co badz wazne stanowiska.


burtlee:

-Zasady sie ciut zmienily - i to dlatego nie spieszy mi sie z powrotem do gry... ale jak napisane zostalo na www dmc "Najleprzym nauczycielem jest czas" - zobaczymy co to za nauka zostanie nam dana

PS. ...i z tego co mi sie zdaje Admin jest dla uzytkownikow a nie uzytkownicy dla admina ...



JahBlessYou!

mero - Pią Wrz 10, 2004 12:11 pm

Czas nauczy jak scena upadnie a wtedy niebedzie juz sensu nic zmieniac.
Wsumie to co zostalo to juz tylko w teori CTF wiec mozna powiedziec ze juz upadla ta scena, teraz tylko ludzie sie powoli wykruszają.

Adolf - Pią Wrz 10, 2004 1:25 pm

Cytat:
mero :
Czas nauczy jak scena upadnie a wtedy niebedzie juz sensu nic zmieniac.
Wsumie to co zostalo to juz tylko w teori CTF wiec mozna powiedziec ze juz upadla ta scena, teraz tylko ludzie sie powoli wykruszają.

Oczywiscie, scena juz upada od 5 lat, a jej koniec byl chyba czesciej przepowiadany niz koniec swiata. Smieszny jest ten twoj proroczy-pesymizm. Wchodzisz na forum raz na miesiac i tylko narzekasz bez powodu, bo przeczytales jeden topic, ktory tak naprawde nie jest wyznacznikiem tego co sie dzieje na tej scenie. Zrob cos, pograj, posiedz na specu i potem sie wypowiadaj jaka ta scena jest. Servery sa caly czas pelne, pojawiaja sie nawet nowi gracze, nie za czesto, ale sie pojawiaja, comebacki nie sa juz trendy, dlatego wygi ukrywaja sie pod fejkami. Poprzednia liga by ziutek skonczyla sie w planowanym czasie i chyba jako jedyna sie skonczyla "wogole". Rusza nowy sezon CB i oczywiscie nie zabraknie w nim polskich klanow .. i ty to wszystko nazywasz upadla scena ?:/

mero - Pią Wrz 10, 2004 2:08 pm

Owszem, jest to oczywiste ze scena upadla już dawno temu, oczywisty jest tez temat tego topika jak i wiele innych postów tutaj, a jednak ludzie je piszą i one są. Poza tym gdzie tu jest jakiekolwiek narzekanie? Ciągle narzekam? Bo dwa czy trzy takie posty moje przeczytałeś? Przeczytaj wszystkie. Dużo się nie wypowiadam, więc spokojnie można je przejrzeć. To, że nie widzisz mnie na serwerach to nie znaczy, że mnie tam niema i nie śledzę tego, co tu się dzieje.

WIEC PO CH SIE PRZYCZEPIARZ?

Bo taka to twoja jak i kilku tu ludzi debilna i chamska mentalność. I to właśnie przez takich ludzi ta scena wygląda jak kupa gówna dosłownie. Nigdzie indziej jak na polskiej scenie cos takiego się nie dzieje. Wszystkich nas łączy CTF, może to niewiele, ale zawsze coś łączy. I to my tworzymy i budujemy tą scenę. Jest to w pewnym sensie zawsze jakaś wspólnota a jak w każdej wspólnocie bywa wszyscy działają razem i na korzyść jednemu celowi a nie jak tutaj rzucają się sobie do gardeł, nie robiąc nic a wręcz przeciwnie. Jednostki które chcą cokolwiek zrobić się eliminuje: Jezus ?. Niema osoby na polskim CTF, co by zrobiła więcej dla tej sceny niż on, albo chociaż połowę tego.

QURWA!!! MOŻE SIE OPAMIETACIE WKOŃCU ?

Adolf - Pią Wrz 10, 2004 2:14 pm

Bla bla .. ja sie nie przyczepiam, ale koryguje twoj bledny tok myslenia :P
Btw. jezus zrobil bardzo duzo, to fakt .. zrobil m.in. lige "tytanic", ktora wedlug pierowzoru szybko zatonela i zrobil zjazdy dla plebsu, ot co

brzoza - Pią Wrz 10, 2004 4:04 pm

Ja nei wiem czego ty sie mero czepiasz.. scena istnieje .. daleko jej do rozpadku. A to ze sa niesnaski, ludzie po sobie jezdza i wogole... HELLO! TAK JEST WSZEDZIE!

Mysle ze te wszystkie 'ochy i achy' na temat "jak to kiedys bylo" wynikaja z tego ze zawsze sie teskini za starymi czasami, z prostego powodu, ludzie maja dziwna sklonnosc pamietania tylko dobrych rzeczy (w tym wypadku "jak bylo fajnie") natomiast dziwnym trafem zapominaja jakie akcje mialy miejsce kiedys.

Uprzedzajac ewentualne ataki.. nie mowie ze te wszystkie akcje jakie maja miejsce sa w porzadku, moja wypowiedz dotyczy jedynie tej czesci, ktora tyczy sie "updadania" sceny.... pozatym .. co to jest "scena" ?

Mi tam sie podoba tak jak jest teraz wiec prosze cie nie mow "ze scena upada", ze "nie jest tak jak kiedys" (pewnie kurwa ze nie jest! bo wszystko sie zmienia).

koniec pierdolenia... PK[S] rulz! ;)

mero - Pią Wrz 10, 2004 5:39 pm

Owszem jest tak wszedzie ale chodzi o skale tego zjawiska. Ludzie jada po sobie ale z jakis konkretnyh powodow. Tu wypowiesz kontrowersyjne zdanie czy cokolwiek i z miejsca ludzie odrazu sie przyczepiaja i jada po tobie. Paranoja doslownie.
mero - Pią Wrz 10, 2004 5:46 pm

Pozatym zupelnie niechodzi mi o nazekania jakies na to jak jest, chodzi oto jak mogło by byc, a wręcz powinno.
vitez - Pią Wrz 10, 2004 11:08 pm

Cytat:
dziwnym trafem zapominaja jakie akcje mialy miejsce kiedys.


Co ty Brzoza wiesz o starych czasach... akurat miales dluuugaaa przerwe w Q2 jak bylo fajne jezdzenie po Mn-ach ze to fejki i zboty (nota bene jedne z pierwszych oskarzen o fejki) a pozniej i do P sie wszyscy przychrzaniali ze zboca ;) .
Albo akcje takie ze Gladius Domini nie przyjmowalo niektorych, nawet swietnych skillowo graczy bo mieli "niewyjsciowego nicka" ;) (no nie k6a6t6 ? :twisted: ).
Albo wnerwianie satoriego na zjazdach poprzez mowienie do niego "żółwiu" ;) - jakos satori wtedy nie plakal, Burt tez to powinien pamietac i brac dobry przyklad :)

pyz - Sob Wrz 11, 2004 3:13 am

nie rozmawiaj o nieobecnych :)
Wujek Jamal - Sob Wrz 11, 2004 9:19 am

Cytat:
w Q2 jak bylo fajne jezdzenie po Mn-ach ze to fejki i zboty (nota bene jedne z pierwszych oskarzen o fejki)


Oj vitez to byly czasy:) ktos musial byc prekursorem fejkow:) siedzielismy w caffe i nudzilo nam sie a miny ludzi jechanych przez jakiegos kaszalota czy kaszpira to byl widok, na dodatek nikt nie uzywal nagminnie quada i to byla zupelnie inna gra.

Btw. Wtedy P grało tylko z Mn jak mieli zjazd zeby miec takie same warunki jak my:)
Ps. I pomysly niektorych graczy (Luki, Andy) zeby raila wylaczyc na serverze bo nie maja szans;P to byly czasy :D i waleczne PnM zawsze ready to fight jak tylko mieli skład.

FireBird! - Nie Wrz 12, 2004 1:19 pm

[quote="vitez"]
Cytat:
dziwnym trafem zapominaja jakie akcje mialy miejsce kiedys.


Co ty Brzoza wiesz o starych czasach... akurat miales dluuugaaa przerwe w Q2 jak bylo fajne jezdzenie po Mn-ach ze to fejki i zboty (nota bene jedne z pierwszych oskarzen o fejki) a pozniej i do P sie wszyscy przychrzaniali ze zboca ;) .
Albo akcje takie ze Gladius Domini nie przyjmowalo niektorych, nawet swietnych skillowo graczy bo mieli "niewyjsciowego nicka" ;) (no nie k6a6t6 ? :twisted: ).
Albo wnerwianie satoriego na zjazdach poprzez mowienie do niego "żółwiu" ;) - jakos satori wtedy nie plakal, Burt tez to powinien pamietac i brac dobry przyklad :) [/quote]

Szczerze mowiac to nie bylem w gladius domini tylko dlatego, ze zwerbowali tam Ciebie a jak wiadomo szef z byle kim w timie nie gra... ( joke :D )

Btw ma ktos jeszcze demka P vs gumis i ff vs gumis ( demko, na ktorym gumisie dostaly po dupie i 3v3 na q2dm1 )

ROJTER - Sob Wrz 18, 2004 12:07 am

Witam

FireBird! jak bardzo ci zależy to moge poszukać

pozdrowiam

[P] ROJTER

PIELUCHA - Sob Wrz 18, 2004 3:20 am

hehe a moze ma ktos filmik pamietny z bialego (krecil go spidi)
coponiektorzy pamietaja glowna scene :P

FireBird! - Sob Wrz 18, 2004 7:54 pm

[quote="ROJTER"]Witam

FireBird! jak bardzo ci zależy to moge poszukać

pozdrowiam

[P] ROJTER[/quote]

No jak bys mogl to bylbym wdzieczny...

burtlee - Sro Wrz 22, 2004 3:03 pm

Zagladam tu sobie po "paru" dniach przerwy i prosze - jaka piekna dyskusja sie wywiazala, chociaz temat zapowiadal sie nieciekawie ;-)

Moim zdaniem Mero trafil w sedno sprawy piszac o "wspolnocie". Nie wiem, jak jest teraz, bo nie bylem na zadnym zjezdzie juz od paru lat. Lecz kiedys (w epoce dinozaurow) ja istnienie tej wspolnoty bardzo silnie odczuwalem. Jezdzilo sie na zjazdy w atmosferze niesamowitej ekscytacji. Gra byla tylko dodatkiem do spotkania z ludzmi. Owszem, fajnie bylo wygrac raz czy dwa, ale wlasciwie wcale nie o to chodzilo... Dlatego wlasnie istnial PnM. Doskonale wiedzielismy, ze nie bedziemy niogdy lepsi, niz P czy Mn (mlodziez miala duzo wiecej czasu na granie, niz takie pradziadki jak my), ale *atmosfera* na zlotach byla taka, ze pozniej przez tydzien mi sie to snilo noc w noc. Dzieki Q2 CTF poznalem wielu ciekawych ludzi i te znajomosci procentuja do dziaj :)

Wujek Jamal - Czw Wrz 23, 2004 9:11 am

Ta PnM to bylo cos....zawsze chcieli grac jak mieli squad nie wazny wynik wazny fun:)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group