Capture The Flag (ctf.pl)  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload


Poprzedni temat «» Następny temat
newbie ctf zone
Autor Wiadomość
max
Wisienka

Dołączył: 01 Lut 2004
Posty: 35
Wysłany: Pon Mar 01, 2004 9:33 pm   

a widzisz Pyz... co ludzie mowia....

nie zlosc sie ... ale to bylo chyba potrzebne ....

szacunek dla ciebie
 
 
kfak
Śliweczka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 304
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto Mar 02, 2004 12:25 am   

pyz przeczytaj mojego posta...
mowisz o stronie 3m tak?

http://team3m.net wejdz i sprawdz czy dziala, a jak dziala to mnie zawolaj to sobie newsy poczytam :S
_________________
Team3M Elite Mates [3M.kfak]
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Wto Mar 02, 2004 6:03 am   

Kfak: Znowu Waszego sponsora na cos nie stac ?? :-P

Inni: Ja nie mam do niego za zle, ze umiescil to info, tylko ten post jest *ZBYT OBSZERNY*, prosciej by bylo to skompresowac do jakiegos pliku.. Rozumiecie o co chodzi tak niespecjalnie? Dla mnie to jest oczywiste ;)
_________________
 
 
 
Kiler
[Usunięty]

Wysłany: Wto Mar 02, 2004 6:39 am   

aaa tam cicho byc :D
jakies pyt ad. topicu ?
 
 
vitez
Warsaw Cop, Zawisza Zbanowany

Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 1429
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Mar 02, 2004 8:05 am   

Cytat:
ten post jest *ZBYT OBSZERNY*


Marudzisz. Akurat w tego typu watku z kategorii "pomocne" bardziej tresc niz forma sie liczy :P
_________________
"Dzięki Internetowi dowiedziałem się jak wielu idiotów jest na świecie" - Stanisław Lem 1921-2006
Fejki : "Czy rozumiesz choc troche logike tych czynow? NIE MA LITOSCI DLA SKUR*SYNOW!!!" - Kazik na Żywo
 
 
kfak
Śliweczka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 304
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto Mar 02, 2004 3:12 pm   

nam znowu server padl - pech?

hmm wasza cos od dawien dawna nie chodzi :P
na pocieszenie powiem ze znowu wstaje www:]
_________________
Team3M Elite Mates [3M.kfak]
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Wto Mar 02, 2004 3:52 pm   

Vitez, bo taki mam kaprys ;>

kfak, a po co strona klanowi, ktory wegetuje? zreszta my nie mamy sponsora, a nas nie stac samych na hosting :>
_________________
 
 
 
Kribol 
Pilsudski Wannabe


Wiek: 40
Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 903
Skąd: Allakir
Wysłany: Wto Mar 02, 2004 11:26 pm   

co oznacza slowo wegetuje?
 
 
 
kfak
Śliweczka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 304
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto Mar 02, 2004 11:49 pm   

pyz to z zazdrosci czy tak z ochoty zeby sobie popieprzyc glupotki i sie ponabijac? przeciez sam mowiles ze zalatwic DOBRY hosting to kwestia popytania sie - to czemu nie zalatwiles tyle czasu dla [S]? wrzuc nawet na swoj =)
_________________
Team3M Elite Mates [3M.kfak]
 
 
xXx
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 03, 2004 2:24 am   

Pyz czepiasz sie jakbys w ciazy byl, wiesz istnieje cos takiego jak ograniczenie ilosci znakow w poscie i ograniczona ilosc postow w danym czasie (co dziala mniejwiecej tak ze mozesz pisac 1 posta co jakis czas) skoro jeste moderatorem to masz najlepszy dostep do admina ktory moze to zrobic. To jedno wyjsc. Drugie juz ludzie pisali, omin topick, jestes starym wyga jezeli chodzi o q2 wiec co Ci to przeszkadza... pomagac chca, kiedys sam sie tego uczyles, a tak przyczyniasz sie do psucia na scenie, wystarczajaca lameriady jest, a to ze Ty jestes fajny Pan Moderator to ja nic nie mam ale ludzie chca sie czegos dowiedziec a nie czytac jak sie ktos wykluca o to ze ktos komus pomogl. A trzecie wyjscie no to jest proste, wlacz konsole i wpisz /kill ;P no i po klopocie bedzie, a jak to bedzie malo to CI nakopie dupe w Stoluniu or ostatecznie zachaczymy o Gorzow (tak tak wiem gdzie mieszkasz ;P i fajny masz prysznic ;D) i Ci nakopie Twoje 4 litery ;P
 
 
Icer 
Śliweczka

Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2002
Posty: 379
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro Mar 03, 2004 6:02 am   

kribol od razu wydac ze dawno biologie miales nie miales nic o wegetacji roslin ??:P
 
 
pyz 
For the Horde!


Wiek: 39
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 1768
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Sro Mar 03, 2004 7:51 am   

Kribol, sprawdz sam :)

kfak, zeby sie ponabijac, smieszy mnie sponsoring, a co do hostingu i zalatwiania, przeczytaj uwazniej poprzedni post.

xXx, do Ciebie i wszystkich innych - *NIE* czepiam sie, ze pomogl, *CZEPIAM SIE* ze mogl to zrobic bardziej uniwersalnie. Dlatego *WYPIERDALAJCIE* z argumentami powtarzajacymi sie i w ogole nie przemawiajacymi przeciwko temu, o co ja sie czepiam. Bo mam wrazenie, ze dyskutuje z banda [cenzura].

w ogole to ta dyskusja nie ma sensu, chyba jestem jedynym ktory wyznaje zasade "postuj tak, by pasowalo wszystkim" ;)
_________________
 
 
 
kfak
Śliweczka


Dołączył: 12 Gru 2002
Posty: 304
Skąd: Lublin
Wysłany: Sro Mar 03, 2004 9:38 am   

pyz tez wyznaje taka zasade, ale powtarzam ze niemialem JAK i GDZIE tego wrzucic :SSSSSS


wracajac do stronki [S], mowiles ze nie ma problemu zeby cos ZALATWIC I TO ZA FRIKO :) -> to zalatw =))

btw. to nie moja wina ze cie smieszy ;) uwagi swoje mozesz zostawic dla siebie. ja nie jestem szefem calego timu tylko jednej sekcji i to do spolki z szadym =) , a nas interesuje tylko gra & fun. ale nie bylo by wielu rzeczy gdyby nie ten glupi *sponsoring*, o ktorych ty nawet nie masz pojecia a mi sie o tym nie chce gadac bo sam do konca nie znam tematu, moge cie jedynie odeslac do CL'a teamu. ciebie smieszy inni oto zabiegaja.
_________________
Team3M Elite Mates [3M.kfak]
 
 
xXx
[Usunięty]

Wysłany: Sro Mar 03, 2004 11:08 am   

[quote="pyz"]*CZEPIAM SIE* ze mogl to zrobic bardziej uniwersalnie.[/quote]
Ale przecierzpisze ze nie mogl wiec sie chyba jednak czepiasz ;P

[quote="pyz"]w ogole to ta dyskusja nie ma sensu[/quote]
A myslalem ze tylko ja to zauwarzylem ;P

PS: Easy pyza ;P my lubic naszego moderatora ;)
 
 
Grzdyl
Autobu[S] r0X

Dołączył: 16 Gru 2002
Posty: 891
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sro Mar 03, 2004 11:50 am   

dobra robota kfaku...
na glownej stronce www.ctf.pl powinienes gdzies to umiescic...

i jedna mala rada dla "zoltodziobow"... jak gracie pamietajcie o tym ze stanowicie druzyne... myslcie o calej mapie i o calej druzynie a nie tylko o swoich fragach... jezeli widzicie Flag Carriera to zostawcie mu tego megasa/celsy/armora... Jezeli widzicie quada to mu pomozcie rozwalic w pyl obrone przeciwnika... Jak bedziecie wspolpracowac z innymi na wygrana a nie tylko pracowac na fragi to dopiero zobaczycie jaka fajna frajda jest Q2 CTF... ;)

pyz... czepiasz sie :D
_________________
Optymizm to połowa sukcesu...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.53 sekundy. Zapytań do SQL: 8